نماینده مردم سنندج در مجلس: مردم و نخبگان کردستانی از اظهارات وزیر کشور در خصوص عدم انتخاب استاندار بومی ناراحت هستند

سیداحسن علوی که در جلسه شورای اداری استان کردستان در سنندج سخن می گفت با بیان این مطلب گفت: مردم و نخبگان کردستانی از اظهارات وزیر کشور در خصوص عدم انتخاب استاندار بومی ناراحت هستند.

 وی افزود: وقتی آقای وزیر در کردستان عنوان می‌کند که از میان شما فردی شایسته انتخاب استانداری نبود و سپس به استان بوشهر سفر می‌کنند و در مراسم معارفه استاندار آنجا می‌گویند که از میان خودتان یکی را انتخاب کردیم که بار دیگر بر ناراحتی مردم کردستان و نمایندگان استان در مجلس افزوده می‌شود.
وی  افزود: مردم و نخبگان کردستانی از اظهارات وزیر کشور در خصوص عدم انتخاب فردی بومی ناراحت هستند.
علوی تصریح کرد: وزیر کشور باید بدانند که کردستان یکی از سیاسی‌ترین استان‌های کشور است و مردم این استان به خوبی با این ادبیات سیاسی آشنا هستند.
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کردستانی‌های ولایت‌مدار همواره تمامیت‌ارزی، دفاع از نظام و پیروی از منویات رهبری را در اولویت امور خود قرار داده و در این مسیر گام برمی‌دارند.
علوی افزود: بدون شک نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به استاندار جدید این استان کمک خواهند کرد و در راستای تحول و توسعه استان نهایت همکاری را خواهند داشت.
وی در ادامه سخنان خود از سستی در امور و فعالیت‌ها توسط برخی مدیران در استان انتقاد کرد و افزود: باید مدیران بدانند که تا آخرین لحظاتی که مسئولیت دارند باید تلاش و فعالیت نمایند و پاسخگوی مردم باشند.
علوی خاطرنشان کرد: کار در دولت با سستی به پیش نمی‌رود و کردستان نیازمند همت و تلاشی مضاعف در تمامی زمینه‌هاست.
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود به مبحث کاهش 33 درصدی اعتبارات عمرانی کشور در بودجه سال آینده اشاره کرد و افزود: این روند در بودجه‌های استان نیز تداوم خواهد داشت لذا باید با استفاده از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و فاینانس بخشی از این کمبودها را جبران کرد.
 

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *