خانه / فرهنگی / نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور یکپارچه مردم و خلق حماسه ۲۲ بهمن تماشایی، مهر باطلی بر ‌افکار شوم و زیاده‌خواهی دشمن زد.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور یکپارچه مردم و خلق حماسه ۲۲ بهمن تماشایی، مهر باطلی بر ‌افکار شوم و زیاده‌خواهی دشمن زد.

ماموستا فایق رستمی در گفت‌وگوی با خبرنگار تسنیم در سنندج، با قدردانی از حضور باشکوه و گسترده مردم همیشه در صحنه استان کردستان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: حضور یکپارچه مردم و خلق حماسه ۲۲ بهمن تماشایی، مهر باطلی بر ‌افکار شوم و زیاده‌خواهی دشمن زد.


وی گفت: به‌راستی امروز مردم سراسر کشور و استان کردستان سنگ تمام گذاشتند و حضور پرشور مردم “زمان‌شناسی و دشمن‌شناسی” آنان را نشان داد و باید قدردان تک تک آنها باشیم.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امروز مردم هوشیار و بابصیرت کردستان به میدان آمدند تا بار دیگر «وحدت و یکدلی» و «حمایت و پشتیانی» خود را از نظام و رهبری به دنیا نشان بدهند و یقیناً دشمنان نظام و هیچ قدرتی نمی‌تواند کوچک‌ترین ضربه‌ای به انقلاب اسلامی بزند.

ماموستا راستی افزود: مردم استان کردستان همانند همیشه برای تداوم نظام جمهوری اسلامی و دفاع از وطن و مرزهای کشور حاضر به فداکاری هستند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از زحمات همیشگی اصحاب رسانه خاطر نشان کرد: به‌راستی امروز خبرنگاران در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن توانستند عظمت و حضور باشکوه مردم را در حمایت از نظام و رهبری به دشمنان قسم‌خورده نظام نشان و منعکس کنند.

شناسه خبر : 21355

این خبر رو هم ببینید

سفارش روایات مبنی برحرمت قتال با مسلمانان، در صحیح بخاری

صحیح بخاری روایتی را نقل می کند که بین محدثین مشهور است. در این روایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =