نماینده مقام معظم رهبری در کردستان: مدیرانی که در مبحث توسعه کارشکنی می‌کنند نباید در رأس امور باشند

نماینده مقام‌ معظم رهبری در استان کردستان بر ضرورت انتخاب مدیرانی اصلح و کارآمد در حوزه‌های مختلف استان تأکید کرد و گفت: افرادی که با اعمال غیرکارشناسی خود در امر توسعه کردستان کارشکنی می‌کنند نباید در رأس امور قرار گیرند.

   
حجت‌الاسلام سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در جلسه شورای اداری استان کردستان در سنندج اظهار کرد: مدیریت و حاکمیت یک امانت بوده و افرادی که در رأس امور قرار می‌گیرند، باید امانت‌دار این اعتماد مردمی باشند.
وی افزود: در این مسیر نیز مردم با همدلی و مشارکت همه‌جانبه زمینه پیشبرد امور را فراهم می‌کنند.
نماینده مقام معظم رهبری در استان کردستان تصریح کرد: اساس اسلام در رشد و تعالی روزافزون است و باید همه مدیران این مهم را مدنظر داشته باشند.
 شاهرودی به سوءتفاهم به وجود آمده از سخنان وزیر کشور در خصوص انتخاب فرد بومی برای استانداری کردستان اشاره کرد و افزود: حجت شرعی این است که فردی اصلح و واجد شرایط با داشتن تجربه سکان‌داری امور را برعهده بگیرد و آقای زاهدی استاندار منتخب دولت یازدهم برای کردستان دارای این ویژگی‌هاست.
وی خاطرنشان کرد: باید همه ما با همدلی زمینه را برای توسعه همه‌جانبه استان فراهم کنیم و از منابع انسانی بسیار ارزشمند و شایسته موجود در استان در جایگاه واقعیشان استفاده نماییم.
نماینده مقام معظم رهبری در استان کردستان در ادامه سخنان خود به توطئه‌ها و تحریم‌های گسترده دشمنان علیه نظام مقدس اسلامی اشاره کرد و افزود: دشمنان در برابر اقتدار ایران اسلامی سردرگم مانده‌اند و همه جهانیان در برابر حقانیت نظام مقدس اسلامی سر تعظیم فرود آورده‌اند.
شاهرودی اظهار داشت: مدیران ارشد و مدیران میانی استان باید با همدلی و مشارکت گسترده زمینه را برای هدایت و به کارگیری نیروی انسانی کارآمد و شایسته استان فراهم‌ کنند.
وی افزود: مبحث رهبری و مدیریت در رأس همه امور بوده و با در نظر گرفتن این مهم می‌توان به تعالی و عزت روزافزون جامعه امیدوار شد.
نماینده مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: باید مدیران در تمامی شئون اعتدال را رعایت کنند و با در نظر گرفتن فرهنگ دینی رفتار کنیم و فرهنگ کار و تلاش را در جامعه نهادینه نماییم.
شاهرودی به ویژگی‌های استان در حوزه منابع انسانی، منابع طبیعی، موقعیت جغرافیایی و مزیت‌های مرزی اشاره کرد و افزود: قوم کرد یک فرصت برای نظام اسلامی ایران است و این مهم می‌تواند با توسعه خدمات درمانی، آموزشی و تولیدی زمینه را برای ورود مسافران کردزبان از دیگر کشورهای همسایه فراهم کند.
وی اظهار داشت: توانمندی‌های مرزی فرصت بسیار عالی را برای توسعه و رشد استان فراهم کرده است که باید با مدیریتی صحیح زمینه را برای استفاده از این فرصت‌ها فراهم کنیم.
نماینده مقام معظم رهبری در استان کردستان به مبحث امنیت پایدار در استان اشاره کرد و افزود: هم‌اکنون کردستان از لحاظ بسیاری از شاخص‌های امنیتی از استان‌های برتر کشور محسوب شده و دو برابر شدن میزان مسافران به استان در سال‌جاری مؤید این مطلب است.
شاهرودی در پایان سخنان خود بار دیگر بر ضرورت تسهیل امور برای حضور سرمایه‌گذاران در استان تأکید کرد و گفت: هرگونه کارشکنی در امور سرمایه‌گذاری در استان خیانت به مردم است و نباید خائنین مردم در رأس امور قرار گیرند.
وی افزود: باید در امر جذب سرمایه‌گذاری‌ها از اعمال سلایق پرهیز نماییم و با وحدت و انسجام به سوی توسعه پایدار استان در تمامی حوزه‌ها گام برداریم.
 
 
 

این خبر رو هم ببینید

سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در سانحه بالگرد به شهادت رسید.

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *