خانه / اجتماعی / نماینده ولی‌فقیه در کردستان: پروژه‌های عمرانی و رفاهی در حال انجام سنندج زودتر به بهره‌برداری برسد

نماینده ولی‌فقیه در کردستان: پروژه‌های عمرانی و رفاهی در حال انجام سنندج زودتر به بهره‌برداری برسد

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت:امیدواریم هر چه زودتر پروژه‌های عمرانی و رفاهی در حال انجام سطح شهر سنندج به بهره‌برداری برسد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان پیش‌ازظهر امروز همراه با شهردار و اعضای شورای شهر از برخی پروژه‌های اجرا شده و در حال اجرا شهرداری سنندج بازدید کرد و اتمام این طرح‌ها را در سطح شهر امیدوارکننده خواند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در این بازدید اجرای طرحهای عمرانی و خدماتی در راستای رفع مشکلات و معضلات شهری را بسیار حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: شهرداری‌ها در ایجاد رضایت‌مندی شهروندان نقش به‌سزایی دارند.

وی اقدامات انجام‌شده در سطح شهر را بسیار قابل ملاحضه دانست و گفت: ایجاد پروژه‌های شهری و عمرانی می‌تواند در نشاط و شادابی شهروندان تاثیر داشته باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان تصریح کرد: خوشبختانه اقدامات و فعالیت‌های شهرداری سنندج در اجرای طرح‌های عمرانی، خدماتی، رفاهی و سرمایه‌گذاری در سطح شهر بسیار امیدوارکننده است.

حجت الاسلام والمسلمین پور ذهبی اظهار کرد: امیدواریم هر چه زودتر این پروژ‌ه‌های عمرانی و رفاهی در سطح شهر به بهره‌برداری برسد و شهروندان هم بتوانند از آن استفاده کنند.

حشمت‌الله صیدی شهردار سنندج هم در این بازدید با بیان اینکه خوشبحتانه در این دوره با همراهی و همدلی اعضای شورای شهر و حمایت‌های استاندار و تیم مدیریتی استان طرح‌های عمرانی بسیاری در سطح شهر اجرا شده است، افزود: شهرداری سنندج در تمامی زمینه‌ها و در تمامی نقاط سطح شهر پروژه‌های کوچک و بزرگ را تعریف کرده و رضایت‌مندی نسبی از فعالیت‌های این نهاد مردمی حاصل شده است.

وی افزود: در سال‌جاری اجرای طرح پیاده راه فردوسی، پروژه بزرگ سرمایه‌گذاری سنه سنتر احداث شهربازی، احداث بوستان “کوچکه ره ش” آغاز چندین پروژه در پارک جنگلی آبیدر و تکمیل واحداث چندین طرح عمرانی در راستای رفع مشکل ترافیک، ارتقاء سیما ومنظر و فضای سبز شهری در سطح آغاز شده است.

شهردار سنندج عنوان کرد: در یک ماه آینده بسیاری از پروژه‌های شهرداری نظیر پیاده راه فردوسی، بوستان ۲۰ هکتای “کوچکه ره ش”، پایانه حمل و نقل عمومی در میدان آزادی و چند پروژه عمرانی دیگر به بهرهبرداری خواهد رسید.

گفتنی است؛ نماینده ولی فقیه در استان کردستان از پروژه بزرگ سرمایهگذاری سنه سنتر، بوستان ۲۰ هکتاری “کوچکه ره ش”، احداث شهربازی روباز و مدرن در پارک ملت، احداث زیپ لاین و پل معلق در آبیدر، پارک مشاهیر،  نصب پیکیره ایثار و مقاومت مردم کردستان و باغ ایرانی بازدید کرد.

شناسه خبر : 24261

این خبر رو هم ببینید

مساجد تاریخی منطقه هورامان ثبت ملی شدند

مدیر پایگاه منظر فرهنگی هورامان:مساجد تاریخی منطقه هورامان ثبت ملی شدندمدیر پایگاه منظر فرهنگی هورامان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 9 =