نماینده ولی فقیه درکردستان: وجود امام و رهبری یکی از مهمترین ثمرات انقلاب اسلامی است

سنندج- نماینده ولی فقیه در کردستان وجود امام و رهبری را یکی از مهمترین ثمرات و نعمات انقلاب اسلامی ایران ذکر کرد و گفت: اقتدار کنونی نظام اسلامی نیز به برکت همین ثمرات اصلی به دست آمده است.

آیت الله سیدمحمدحسینی شاهرودی ظهر امروز یکشنبه در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بیست و هشتمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و سالگرد قیام خونیم ۱۵ خرداد وجود امام و رهبری را یکی از مهمترین ثمرات و نعمات انقلاب اسلامی ایران ذکر کرد وگفت: گفتمان امام راحل «ما می توانیم» است و در راستای همین گفتمان کشورمان به پیشرفت های چشمگیری در حوزه های مختلف دست پیدا کرد.
وی یکی دیگر از گفتمان های امام خمینی (ره) را کمک به مسلمانان و مستعضفان دنیا ذکر کرد و اظهار داشت: خوشبختانه این گفتمان و خواسته امام راحال (ره) نیز نیز هم اکنون در حال اجرا و رشد است.
وی بیان کرد: امام درسال ۴۱ فرمودند ما سه هدف شامل مبارزه با طاغوت، تشکیل حکومت اسلامی و زمینه سازی ظهور حضرت حجت(عج) را دنبال می کنیم و امروز نیز این اهداف و برنامه ها همچنان ادامه دارد.
‌ نماینده ولی فقیه در استان کردستان عنوان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان ایران اسلامی اقدام به تحریم کشورمان به منظور ایجاد نارضایتی مردمی و ممانعت از سرعت پیشرفت علمی کردند ولی به برکت هوشیاری امام و رهبری و همچنین هوشیاری مردم همیشه در صحنه تمامی این توطئه ها و دسیسه ها نقش برآب شد.
آیت الله حسینی شاهرودی ادامه داد: ایران  یکی از کشورهای برتر دنیا در سرعت پیشرفت علمی است و این نشان می دهد تحریم ها اثری در این مهم نداشتند و امروز نیز شاهد رشد علمی بالای کشورمان هستیم.
وی با اشاره به اینکه اسلام می تواند کشور ضعیفی را به مملکتی قدرتمند و توانمند تبدیل کند، بیان کرد: ایران اسلامی در زمان شاهنشاهی همواره جیره خوار و در خدمت کشورهای امریکا و انگلیس بود که با پیروزی انقلاب دست تمامی این کشورها را از اداره امور ایران قطع کرد.
وی بزرگداشت امام خمینی (ره) را بزرگداشت اسلام و مسلمین خواند و عنوان کرد: باید شاعئر اسلامی را تکریم و مورد توجه قرار دهیم و این نشانه ای از تقواست.
نماینده ولی فقیه درکردستان ادامه داد: امسال امکان حضور مردم استان در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در تهران به دلیل تقارن با ماه مبارک رمضان و طولانی بودن مسافت، وجود ندارد بنابراین مراسم ها و برنامه های گرامیداشت متعددی به صورت ویژه در سطح استان به نحو احسن برگزار شود.
آیت الله حسینی شاهرودی با اشاره به سالگرد سفر رهبری به استان کردستان در سال ۸۸ گفت: چهار برابر اعتبار اختصاص داده شده به مصوبات رهبری تاکنون در استان هزینه شده است و باید به بهترین شکل ممکن آثار و برکات سفر مقام معظم رهبری به مردم اطلاع رسانی شود.

شناسهٔ خبر: 3978375 – یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۱۴:۰۷

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *