خانه / قرآنی / نماینده ولی فقیه در کردستان: حیات طیبه در پرتو عمل به دستورات و رهنمودهای قرآن است

نماینده ولی فقیه در کردستان: حیات طیبه در پرتو عمل به دستورات و رهنمودهای قرآن است

سرویس کردستان-نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: زندگی در پرتو قرآن و به سبک قرآنی بسیار با برکت است زیرا قرآن ضامن سعادت دنیوی و اخروی بشر است و حیات طیبه در پرتو عمل به دستورات و رهنمودهای این کتاب هدایت شکل می گیرد

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در دومین دوره ختم قرآن و تجلیل از فعالان قرآنی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) یکی از یادگارهای امام راحل است که کار بسیار ارزشمند خدمات رسانی به محرومین را عهده دار است.
وی گفت: قرآن در ابعاد مختلفی زندگی اجتماعی، سیاسی، فردی و حتی بین المللی نقش دارد و سلامت و شفاعت دنیوی انسان با قرآن است زیرا برای هدایت به سمت نور و روشنایی و دوری از ظلمت ها نازل شده است.
نماینده ولی فقیه در کردستان به ابعاد مختلف رشد، افزود: بشر نشان داده که در جنبه های مختلفی می تواند رشد کند و ظرفیت رشد انسان بیشتر از ظرفیت دنیا است و آنچه در دنیا است تحت سلطه و تسخیر انسان قرار دارد.
وی گفت: شیاطین جن و انس همیشه برای انحراف بشر توطئه می کنند و سعی دارند ایجاد مشکل کنند و هیچگاه نباید به شیاطین انس و خصوصا کفر جهانی اعتماد کرد و خداوند متعال در قرآن دشمن ترین دشمنان مسلمان ها را یهودیان معرفی می کند که کینه عمیقی نسبت به مسلمانان دارند.
آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با اشاره به نتیجه انتخابات در آمریکا، افزود: برای مسلمانان فرقی ندارد که چه کسی در آمریکا رئیس جمهور شود زیرا هر شخصی که رئیس جمهور شود متعهد به اسرائیل است و اسرائیل برای آمریکایی ها خط قرمز است.
وی گفت: زندگی در پرتو قرآن و به سبک قرآنی بسیار با برکت است زیرا قرآن ضامن سعادت دنیوی و اخروی بشر است و حیات طیبه در پرتو عمل به دستورات و رهنمودهای این کتاب هدایت شکل می گیرد.
نایب رییس دوم کمیسیون سیاسی-اجتماعی مجلس گفت: قرآن بهترین الگو ها را به ما معرفی کرده است و همسر فرعون را به عنوان نمونه پرهیزگاری و تقوی برای همه مردان و زنان به عنوان الگو معرفی می کند.
وی گفت: زندگی براساس اصول قرآنی، زندگی سالم، سعادتمند و پر از آرامش خواهد بود زیرا یاد خدا سبب قوت قلب می شود.
 
کد مطلب: ۱۱۸۴۳۶  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۸/۲۶  |  ساعت: ۹ : ۴۵

شناسه خبر : 10077

این خبر رو هم ببینید

مستندات قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب در تمدن­ سازی نوین اسلامی

رحیم ابوالحسینی[۱] چکیده بیانیه گام دوم انقلاب یکی از ارزشمندترین مکتوبات تاریخ چهل ساله انقلاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 17 =