خانه / اجتماعی / نماینده ولی فقیه در کردستان: ارتقاء برنامه های صدا و سیما با هدف تامین نیاز مخاطب ضروری است

نماینده ولی فقیه در کردستان: ارتقاء برنامه های صدا و سیما با هدف تامین نیاز مخاطب ضروری است

سنندج – نماینده ولی فقیه در کردستان با تاکید بر اینکه رسانه با زندگی مردم عجین شده، گفت: باید تلاش کنیم رشد کمی و کیفی برنامه ها صورت گیرد و استقبال مردم از برنامه های رسانه ملی بیشتر شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کردنور، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی شامگاه چهارشنبه در بازدید سرزده از صدا و سیمای مرکز کردستان که به مناسبت بازدید تاریخی مقام معظم رهبری در نهم مرداد ۱۳۷۵ از رسانه ملی به نام روز صدا و سیما نامگذاری شده است با بیان اینکه صدا و سیما خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام و ایران است، اظهار داشت: دنیای ما دنیای رسانه هاست, رسانه ها در ابعاد مختلف زندگی مردم نقش دارند و رسانه ها اقشار مختلف مردم را پوشش می دهند و ما باید همه به صدا و سیما کمک کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جنگ نرم و رسانه ای افزود: دشمنان اسلام وقتی نتوانستند به صورت نظامی با نظام ما دست و پنجه نرم کنند به جنگ فرهنگی روی آوردند پس ما باید فرهنگ اسلامی ایرانی خودمان را داشته باشیم تا بتوانیم عزت خود را حفظ کنیم بنابراین صدا و سیما خط اول مبارزه با دشمنان اسلام و ایران است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان یادآور شد: امروز از شبکه استانی صدا و سیمای مرکز کردستان در شرایط خوبی قرار گرفته است و انتظار می‌رود با تلاش و جدیت بیشتر زمینه برای رشد و ارتقای فعالیت ها و برنامه های شبکه کردستان فراهم شود.

وی با بیان اینکه مردم استقبال خوبی از برنامه‌های شبکه کردستان می‌کنند، گفت: انتظار داریم که با بهره گیری از ظرفیت نخبگان و همچنین تلاش در راستای تقویت فعالیت ها و برنامه های توزیعی زمینه برای افزایش این اعتماد و همراهی از سوی اقشار مختلف جامعه فراهم کنند.

آرایش رسانه ای دشمنان بر علیه نظام اسلامی

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کردستان نیز در این دیدار ضمن استقبال گرم از نماینده ولی فقیه و هیات همراه و تبریک روز صدا و سیما به همکاران به همراه آیت الله شاهرودی در برنامه ژین و ئه وین حضور یافت.

جعفر عبدالملکی در این برنامه با اشاره به آرایش رسانه ای دشمنان علیه ارزشهای اسلامی و انقلابی نظام, بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی و سردمداران رسانه های ماهواره ای غربی به این نتیجه رسیده اند که با تضعیف بنیان خانواده در ایران می توانند نظام جمهوری اسلامی ایران را متزلزل کنند و در این راستا در برنامه های خود به دنبال تزلزل روابط عاطفی هستند و رسانه ما وظیفه دارد که وجه قدسی، دینی و ارزشی نهاد خانواده را تقویت کند.

وی نقش رسانه رادیو و تلویزیون را در جنگ رسانه ای مهم ارزیابی کرد و یاداور شد: رادیو و تلویزیون موثرترین و پرنفوذ ترین رسانه جمعی در میان مردم  ایران است و ما از همه ظرفیتهای فکری، زبانی، مذهبی، عرفانی، تاریخی و فرهنگی استان کردستان استفاده می کنیم تا هرچه بیشتر زمینه های توسعه پایدار در استان تقویت بشود.

شناسه خبر : 23141

این خبر رو هم ببینید

اراضی ملی؛ معضلی که دست از سر سقزی ها بر نمی دارد

اراضی ملی یا تداخل مالکیت اراضی داخل محدوده یا روستاهای شهرستان سقز، معضلی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 5 =