خانه / اجتماعی / نوجوان سنندجی قربانی انفجار در محل کار شد

نوجوان سنندجی قربانی انفجار در محل کار شد

سنندج- در پی مرگ نوجوان ۱۵ ساله بر اثر انفجار کپسول کارگاهی در سنندج مسئولان پزشکی قانونی و آگاهی از ارائه هرگونه جزئیاتی خودداری کردند

به گزارش کردپرس، ظهر روز دوشنبه ۲۷ مردادماه انفجاری در یکی از کارگاه های سنندج اتفاق می افتد و در پی آن یکی از کودکان کار در این حادثه جان خود را از دست می دهد.
 
یک نوجوان ۱۵ ساله سنندجی در این حادثه جان خود را از دست داده و واقعیت ماجرا و مکان حادثه در هاله ای از ابهام قرار دارد.
 
کارمند بیمارستان بعثت سنندج در گفتگو با خبرنگار کردپرس اظهار داشت: در گزارش بیمارستان عامل مرگ انفجار کپسول آمده و متوفی قبل از رسیدن به بیمارستان فوت شده است.
 
وی نام این بیمار را محمدصنعان.م ذکر کرد و گفت: در پی انفجار متوفی هر دو دست، شکم، سینه و صورتش از بین رفته و در بدو ورود، از سوی پزشکان ویزیت شده و هیچ گونه علائم حیاتی نداشته است.
 
این کارمند زمان حادثه درج شده در گزارش بیمارستان را روز ۲۷ مردادماه و ساعت ۱۸ و ۴۰ دقیقه ذکر کرد و گفت: بجز این موارد هیچ گونه جزئیات دیگری ثبت نشده و گویا دوستان متوفی وی را شخصاً به بیمارستان منتقل کرده اند.
 
به گفته شاهدان عینی ساعت چهار بعدازظهر، این کودک با وضعیتی دلخراش از سوی همسایگان کارگاه مذکور به بیمارستان منتقل شده و از گفته های آن ها چنین بر می آید که انفجار یک ساعت و نیم قبل از انتقال به بیمارستان رخ داده است.
 
با توجه به اظهارات همراهان محمدصنعان، این حادثه در محل کار این کودک رخ داده و انفجار به دلیل کار با وسایل جوشکاری و انفجار کپسول صورت گرفته است.
 
گفتنی است تلاش های خبرنگار کردپرس برای یافتن جزئیات بیشتر از پزشکی قانونی و پلیس آگاهی نتیجه ای نداشته و این بخش ها از ارائه هر گونه اطلاعات و یا جزئیاتی در مورد ماجرا و عوامل دخیل در آن خودداری کردند.
 
کد مطلب: ۶۸۴۵۷  |  تاريخ: ۱۳۹۳/۵/۳۰  |  ساعت: ۷ : ۲۶

شناسه خبر : 8487

این خبر رو هم ببینید

نگاهی از درون به توسعه کردستان/ محمد هادیفر

استان کردستان، با برخورداری از موقعیت ویژه جغرافیایی از جمله قرارگرفتن بر شاهراه اصلی جنوب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =