خانه / اجتماعی / نوع تصمیم‌ احداث پل مکانیزه سنندج ناشی از ضعف مدیریت است  

نوع تصمیم‌ احداث پل مکانیزه سنندج ناشی از ضعف مدیریت است  

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر سنندج، نوع تصمیم‌‌گیری برای احداث پل مکانیزه خیابان آزادی این شهر را ناشی از ضعف مدیریت دانست.
 

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، غریب سجادی امشب در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر سنندج با محوریت بحث و بررسی پیرامون نصب دو نماد در این شهر، گفت: یکی از اقدامات شورای شهر این دوره، استفاده از نظر صاحبنظران در حوزه‌های مختلف بوده است.
وی با اشاره به استفاده از نظر هنرمندان برای نصب دو نماد در میدان گاز و میدان ۱۲ فروردین شهر سنندج به بیان برخی توضیحات در خصوص نصب پل مکانیزه در خیابان آزادی این شهر پرداخت.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر سنندج، تصریح کرد: پیش از افتتاح نهایی هر طرحی تصمیماتی برای آن گرفته می‌شود و پروژه کنونی که در حال احداث است غیرکارشناسی تشخیص داده شد.
سجادی از مخالفت اکثریت قاطع شورای شهر سنندج با این طرح در جلسه با شهردار سنندج خبر داد و افزود: ما خواستار راه‌های جایگزین چون ایجاد زیرگذر برای تردد مردم بودیم.
وی با بیان اینکه ایده اولیه احداث این پل در زمان پوررضایی، شهردار اسبق سنندج بوده است، گفت: تأمین اعتبار طرح به مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان از محل اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب به کردستان در زمان حسام‌الدین شریعتی شهردار سابق بود.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر سنندج نوع تصمیم‌‌گیری برای احداث این پل را نشان‌دهنده ضعف مدیریتی دانست و افزود: ساخت این پل، مصوبه شورای ترافیک استان و شهرستان سنندج نیز بوده و حتی شهردار و استاندار نیز بر احداث آن تأکید داشته‌اند.
شورای هنرمندان تجسمی به رسمیت شناخته شود
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج نیز در این جلسه این شهر را از نظر المان‌های شهری در ایران بی‌نظیر دانست و گفت: این مسئله ناشی از اندوخته‌های مطلوب هنرمند در سطح شهر است.
عبدالسلام سپهر، خواستار به رسمیت شناختن شورای هنرمندان تجسمی از سوی شورای شهر سنندج شد و افزود: شورای هنرمندان می‌تواند به عنوان فیلتر و کنترل‌کننده اولیه به شمار برود.
وی با اشاره به اعتبار ۳۰۰ میلیون تومانی این سازمان اظهار کرد: در سال آینده حداکثر یکی از دو طرح نصب نماد در میدان‌های گاز و ۱۲ فروردین را می‌توانیم اجرا کنیم.
در ادامه این جلسه، صابر میکائیلی طراح نماد آبیدر و هادی ضیاالدینی طراح نماد دیگر در میدان ۱۲ فروردین سنندج به ارائه توضیحاتی پیرامون طرح‌های خود پرداختند.
 
 

شناسه خبر : 9465

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 3 =