نگاه غرب به زن، نگاه بی‌حرمتانه و تبلیغاتی است

تبلیغ بدپوشی به نام آزادی زن از سوی غرب در واقع نگاه تبلیغاتی و برای فروش تولیدات بی‌ارزشی داخلی است.

امام جمعه کامیاران گفت: تبلیغ بدپوشی به نام آزادی زن از سوی غرب در واقع نگاه تبلیغاتی و برای فروش تولیدات بی‌ارزشی داخلی است.
حجت‌الاسلام علی‌اشرف علی‌محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کامیاران در خصوص جایگاه زن در اسلام، اظهار داشت: شخصیت زن در اسلام به ایمان و انسانیت و معرفت اوست و جدای از جنسیت او است.
وی گفت: پیامبر اسام(ص) با خواندن فاطمه به عنوان پاره تنش، می‌خواهند این نکته را به ما یادآور شوند که  زن و مرد با هم برابر هستند.
علی‌محمدی پسردار نشدن پیامبر بزرگ اسلام را نشانه‌ای زنده برای صحه گذاشتن به جایگاه  زن در اسلام دانست و اضافه کرد: نزول سوره کوثر برای بانوی دو عالم به معنای خیر کثیر، به امامان و معصومانی اشاره دارد که از دامن فاطمه پرورش یافته و نسل پیامبر به وسیله دخترش ادامه پیدا کرده است.
امام جمعه کامیاران به زنده به گور کردن دختران قبل از اسلام اشاره کرد و افزود: خداوند با حرمت نهادن به جایگاه فاطمه در اصل به جایگاه زن حرمت گذاشته است و اینگونه ارج و مقام زن را بالا برده است.
وی فضای ارزشی و کمال را از نگاه خداوند و قرآن برای زن و مرد به یک میزان دانست و اضافه کرد: به یمن انقلاب اسلامی امروز زنان در کنار مردان مراتب علمی را سپری می‌کنند.
امام جمعه اهل تشیع کامیاران گفت: زنان امروز در ایران جایگاه ارزشی خود طوری پیدا کرده‌اند که منافاتی با حجابشان ندارد و آزادانه در در حال اشتغالند.
وی بدپوششی را که جوامع غرب با نام آزادی برای زن تبلیغ می‌کنند را ذلت جایگاه زن دانست و اظهار داشت: آزادی که منتهی به نمایش ظرافت زن باشد در واقع نگاه ابزاری و کالایی به زن است که خیانت بزرگی در پائین کشیدن جایگاه اوست.
امام جمعه کامیاران گفت: نگاه غرب امروز به زن یک نگاه تبلیغاتی و برای فروش تولیدات بی‌ارزشی داخلی خودشان است.
علی‌محمدی به اهمیت اسلام به زن تأکید کرد و افزود: در ایران زن امروز در مقام و موقعیت والای وجودیش قرار دارد و بر اوست که از این موقعیت استفاده کند و خود را بزرگ جلوه دهد.
وی در پایان به روایت “بزرگی امام‌زاده‌ها بسته به متولی آن است” اشاره کرد و اظهار داشت: امروز در ایران شرایط جلوه‌گری ارزشی زنان فراهم است و زن باید خودش جایگاه خودش را بیابد و از گرفتار شدن به دام تفکرات پوچ تبلیغاتی و شیطانی غرب بپرهیزد.

این خبر رو هم ببینید

«گل نساء» همچنان جایزه می گیرد

فیلم سینمایی «گل نساء» ساخته بلند کارگردان خوش آتیه و خوش ذوق کردستانی در سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *