نیروی انسانی کار آمد در توسعه همه جانبه کردستان تعیین کننده است

 برای رسیدن به توسعه همه جانبه کردستان باید از تمام ظرفیت ها بویژه نیروی انسانی  توانمند استان  بهره بگیریم  که تحقق این امر در ادارات و سازما نها منوط به توجه بیشتر به  نیرو های نخبه و مستعد است

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانی استانداری کردستان گفت:ارزش دادن به نیروی انسانی کار آمد با رویکرد “توسعه انسان محور “در پیشرفت همه جانبه کردستان نقش بسزایی دارد.
 
به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی ، حسین فیروزی در  نهمین جلسه شورای اداری استان  افزود: برای رسیدن به توسعه همه جانبه کردستان باید از تمام ظرفیت ها بویژه نیروی انسانی  توانمند استان  بهره بگیریم  که تحقق این امر در ادارات و سازما نها منوط به توجه بیشتر به  نیرو های نخبه و مستعد است .
وی با اشاره به  آمار حدود 47 هزار نفر ی نیرو های فعال در ادارات و سازمانهای کردستان اظهار داشت: در راستای توسعه  و پیشرفت همه جانبه استان برای این نیروهای  خلاق، متفکر، مستعد و توانمند باید با برنامه ریزی و مدیریت صحیح فضای مناسبی ایجاد کنیم .
وی هنر مدیران را استفاده از این ذخائر و سرمایه های استان  دانست و گفت: باید فضای شاد و نشاط همراه با تکریم و احترام در ادارات ایجاد شود و انگیزه را در میان کارکنان ادارات افزایش دهیم.
فیروزی با اشاره به علاقه و اعتماد  بالای کردستانیها به دولت تدبیر و امید افزود: در انتخابات 24خرداد  مردم کردستان 22 درصد بیشتر از میانگین کشوری به دولت تدبیر و امید رای داده اند و طبیعی است که انتظار تغییر نیز داشته باشند.
 
وی با اشاره به طبیعی بودن امر تغییر در دولت ها  افزود:این امر نباید موجب دلسردی و بی انگیزه گی مدیران  شود ،مدیر باید تا لحظه آخر با تمام توان و انگیزه بالا  خدمت نماید.
 
فیروزی سیاست اصلی دولت تدبیر و امید را در کردستان توسعه و آبادانی خواند و افزود: بر اساس این سیاست در حوزه نیروی انسانی از تمامی ظرفیت ها و افراد توانمد با دیدگاه های  متفاوت بهره خواهیم گرفت .
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان با اشاره به جایگاه  رسانه های جمعی در رشد و توسعه استان بیان کرد:اصحاب رسانه و خبرنگاران  باید  نقد منصفانه مدیران را در تحقق برنامه های توسعه ای دولت تدبیر و امید یاری رسانند.
وی با اشاره به فرهنگی بودن کردستان ، مردم این استان را دوستدار امنیت ، صفا و صمیمیت خواند و اظهار داشت:با همراهی وپیوند عمیق مردم و مسوولین نظام خوشبختانه در کردستان امنیت پایدار و شرایط توسعه فراهم است.
 
وی در این آیین از زحمات آرش زره تن لهونی معاون سابق توسعه مدیریت و منابع انسانی  استاندار کردستان تقدیر و تشکر کرد.
 
 
 

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *