هدف داعش از حملات اخیر به مواضع نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان

مسئول شاخه مخمور اتحادیه میهنی کردستان هدف داعش از حملات اخیر به مواضع نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان را جبران شکست خود طی درگیری ها در استان صلاح الدین و بمباران مواضع آنها از سوی جنگنده های ائتلاف جهانی به رهبری آمریکا عنوان کرد

رشاد گلالی مسئول شاخه مخمور اتحادیه میهنی کردستان در منطقه ی مخمور در گفتگو با خبرنگار کردپرس در محور جنگ گفت: «طی چند روز اخیر عناصر داعش در ناحیه ی گوره‌وه از توابع مخمور پیشرویی هایی داشته اند اما با مقاومت شدید نیروهای پیشمرگ تا شب گذشته دوشنبه (28 مهر/ 20 اکتبر) ناچار به عقب نشینی شدند.»
وی بدون اشاره به آمار کشته و زخمی شدن نیروهای پیشمرگ از افزایش شمار کشته و زخمی شدگان داعش خبر داد و افزود: بسیاری از اعضای داعش در مدارس و مراکز آموزشی این منطقه تحت درمان قرار می گیرند.
وی همچنین افزود: نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان با تجهیزات سنگین مواضع داعش را بمباران می کنند که در برخی محورها هم داعش مواضع نیروهای پیشمرگ را مورد هدف قرار می دهد.
وی هدف داعش از حملات اخیر به مواضع نیروهای پیشمرگ را جبران شکست خود در درگیری استان صلاح الدین و بمباران مواضع آنها از سوی جنگنده های ائتلاف جهانی به رهبری آمریکا عنوان کرد.
مسئول شاخه مخمور اتحادیه میهنی در خاتمه افزود: نیروهای مسلح داعش با اتومبیل نظامی در نواحی تحت اشغال خود مانور قدرت برگزار می کنند تا ارداه نیروهایش را حفظ کند.
 
 
کد مطلب: 72017  |  تاريخ: ۱۳۹۳/۷/۲۹  |  ساعت: ۱۲ : ۵۵

این خبر رو هم ببینید

سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در سانحه بالگرد به شهادت رسید.

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *