خانه / سیاسی / هشدار تند وزیر کشور به معاونان استاندار و استانداران

هشدار تند وزیر کشور به معاونان استاندار و استانداران

رحمانی فضلی بر شدت برخورد با مسؤولانی که با نظارت ضعیف به بیت المال خیانت می کنند، تاکید کرد

به گزارش کردنور از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر رحمانی فضلی با اشاره به اینکه قانون رفع موانع تولید با هدف سرمایه گذاری و حمایت از تولید ملی و جذب سرمایه ها تصویب و ابلاغ شده است گفت: صیانت از سرمایه های موجود و ارتقاء سطح بهره وری که قرین با موضوع اقتصاد مقاومتی است موجب حداکثر کارآمدی در حوزه سرمایه گذاریهاست و دستیابی به آن عزم جدی و اراده ای محکم می طلبد.
وزیر کشور خدمات رسانی به مردم در تمام حوزه ها را موجد ثبات، آرامش و امنیت پایدار دانست که با نزدیک شدن به انتخابات امسال نشاط سیاسی را بدنبال خواهد داشت.
وی افزود: در حوزه اقتصادی بالا بردن توان اقتصاد ملی و اقتصاد مقاومتی رضایت مندی مردم را به دنبال خواهد داشت و اثرات اجتماعی و سیاسی آن در تمام حوزه های سیاست داخلی و خارجی نمایان خواهد شد.
دکتر رحمانی فضلی با تاکید بر تلاش جدی معاونان عمرانی استانداریها برای حل مشکلات حاشیه نشینی در شهرها معضل سکونتگاه های غیر رسمی را محصول انباشت مطالبات، کمبودها وعقب ماندگی آنها نام برد و گفت: با استفاده از امکانات شهرداریها و کمک وزارت راه و شهرسازی می توان این معضل را ساماندهی کرد تا حاشیه نشینان فراموش نشوند.
وزیر کشور با اعلام اینکه در نظارت بر اجرای پروژه های عمرانی ضعف وجود دارد، افزود: باید مکانیزم دقیقی برای نظارت بر پروژه ها اعمال شود و از مناسبات غلط و انجام کارها بصورت رفاقتی و مصلحتی بشدت پرهیز گردد که حرام مطلق و حرام بین است.
دکتر رحمانی فضلی با تاکید بر شدت برخورد با مسؤولانی که با نظارت ضعیف به بیت المال خیانت می کنند، گفت: نباید در وزارت کشور دولت آقای روحانی چنین اتفاقاتی بیفتد و باید با قاطعیت و نظارت دقیق با هرگونه فساد اداری و مالی در تمام حوزه ها مقابله شود.
وزیر کشور با بیان ضرورت حمایت از شهرداران حول محور قوانین و مقررات گفت: هم حرمت شهرداران هم حرمت اعضای شورای شهر حفظ شود و شما در چارچوب مقررات؛ حامی اعتبار، آبرو، شخصیت و تجربه شهرداران باشید.
رحمانی فضلی با اشاره به معضل حاشیه نشینی و تخلیه روستاها به دلیل ضعف خدمات رسانی در روستاها به علت ضعف منابع درآمدی گفت: دهیاران، مسؤول مدیریت در روستاها هستند، به آنها احترام بگذارید و اجازه ندهید حتی یک ریال از بودجه دهیاری ها برگشت بخورد و این منابع صرف ارتقاء سطح زندگی و ایجاد امکانات مناسب در روستاها شود

شناسه خبر : 15609

این خبر رو هم ببینید

افشای همکاری ابوظبی و تل‌آویو برای بازگرداندن تروریست‌ها به جنوب سوریه

برخی منابع امنیتی از سفر یک هیأت اطلاعاتی امارات به تل‌آویو و بررسی طرح بازگرداندن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =