هفتمین همایش خیرین مدرسه ساز شهرستان سروآباد برگزار شد

 هفتمین همایش خیرین مدرسه ساز شهرستان سروآباد با حضور ابراهیم حسامی رئیس مجمع خیرین استان کُردستان در سالن همایش اداره فرهنگ و ارشاد سلامی سروآباد برگزار شد.

 به نقل از اورامانات، هفتمین همایش خیرین مدرسه ساز شهرستان سروآباد صبح امروز با حضور ابراهیم حسامی رئیس مجمع خیرین استان کردستان، محمد رضایی فرماندار سروآباد، رحمانی رئیس مرکز بزرگ اسلامی، ورمقانی جانشین فرماندهی سپاه سروآباد، خیرین شهرستانی، اعضای شورای اسلامی شهر سروآباد، مسئولین و جمعی از فرهنگیان سروآباد در سالن همایش اداره فرهنگ و ارشاد سلامی این شهرستان برگزار شد.
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان كردستان با اشاره به فعالیت ها و خدمات این مجمع در سطح استان طی سخنانی اظهار داشت: با توجه به تحریم های اقتصادی کشور در طی چند سال اخیر خوشبختانه با صمیمت و همدلی که بین مسئولین و خیرین این شهرستان وجود داشت، پیشرفت های خوبی را در عرصه مدرسه سازی و گسترش مراکز آموزشی شاهد بودیم.
وی ضمن تقدیر و تشکر از خیرین تهرانی همچون سمیرا مخملباف، داورپناه و دیوه چی که در امر مدرسه سازی در سطح شهرستان سروآباد فعالیت داشته اند، از همه خیرین و نیك اندیشان درخواست کرد با حضور در امر مقدس مدرسه سازی زمینه ساز رشد و شکوفایی جامعه را فراهم کنند.
در ادامه امید وزیری رئیس مجمع خیرین شهرستان سروآباد ضمن تقدیر و تشکر از کلیه خیرین شهرستانی و استانی ابراز امیدواری کرد، فرهنگ مدرسه سازی در بین مردم استان کردستان پیش از پیش نهادینه شود و در آینده ای نزدیک شاهد ترقی و پیشرفت علمی دانش آموزان کردستانی در عرصه های مختلف کشوری و بین الملی باشیم.
وی با اشاره به فعالیت رسمی مجمع خیرین مدرسه ساز سروآباد از سال 1379 گفت؛ از آغاز فعالیت این مجمع تاکنون بیش از 5 مدرسه و هنرستان در این شهرستان ساخته شده است که از این میان دو مدرسه و  15کلاس درس به صورت کامل هوشمند سازی شده اند.
در پایان این جلسه تعدادی از حاضرین نیز هدایای نقدی و غیر نقدی خود را به مجمع خیرین مدرسه ساز این شهرستان تقدیم كردند.
گفتنی است محمد علی محمدیان معلم فداکار مدرسه شیخ شلتوت مریوان ( که قبلاً در سروآباد مشغول به خدمت بود) ، سعداله نصیری هنرمند و خواننده موسیقی کُردی و پرویز رستمی کارگردان تئاتر و سینما از جمله مهمانان ویژه این جشنواره بودند.
شایان ذکر است، در پایان این همایش احمد محمد رضایی فرماندار شهرستان سروآباد با اهداء لوح تقدیری از دلسوزی و فداکاری محمد علی محمدیان ( معلم فداکار مریوانی ) تقدیر و تشکر به عمل آورد.
 

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *