هلاکت ۷۰ تروریست در بابل عراق

یک منبع امنیتی عراق اعلام کرد “ابو مصعب العویسی” مفتی داعش در منطقه جرف الصخر و ۷۰ تروریست دیگر در درگیری های شدید با نیروهای امنیتی و مردمی عراق در شمال استان بابل کشته شدند

یک منبع امنیتی عراق اعلام کرد “ابو مصعب العویسی” مفتی داعش در منطقه جرف الصخر و ۷۰ تروریست دیگر در درگیری های شدید با نیروهای امنیتی و مردمی عراق در شمال استان بابل کشته شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نیروهای ارتش عراق با هدف قرار دادن مواضع گروهک داعش شمار زیادی از آنان را در مناطق مختلف غرب و شمال عراق به هلاکت رساندند و ارتش عراق مناطق وسیعی از شمال بابل را از اشغال تروریست ها خارج کرد.
ارتش عراق با پشتیبانی جوانان داوطلب ، گردانهای حزب الله و مبارزان لشکر ابا الفضل العباس و گردانهای عصائب اهل الحق با تروریست های داعش در منطقه جرف الصخر در شمال استان بابل به شدت درگیر شدند .
منبع امنیتی عراق تاکید کرد درگیری نیروهای امنیتی و مبارزان عراقی با عناصر داعش در مناطق شمال استان بابل از جمعه گذشته آغاز شد و ارتش با حمایت نیروهای مردمی از چهار محور به مواضع این گروه حمله کرد و تلفات و خسارات زیادی به انان وارد کرد .
نیروهای امنیتی عراق همچنین یک کارگاه بزرگ بمب سازی متعلق به گروه را در جرف الصخر کشف و منهدم کردند .
 
به هلاکت رسیدن 70 تروریست بعثی تکفیری در استان بابل عراق
نیروی هوایی عراق مقر یکی از سرکردگان گروهک داعش به نام ابوصحیبه را در استان صلاح الدین هدف قرار داد. در این حمله بیش از 25 تروریست کشته شدند.
همچنین هفت تروریست عضو داعش در حملات هوایی ارتش عراق نزدیک پالایشگاه بیجی در شمال تکریت کشته شدند. در این حملات همچنین شماری از خودروهای تروریست ها منهدم شد.
به گفته مقامات ارتش عراق ، در عملیات ارتش در استان بابل 70 تروریست داعش کشته شدند. در درگیری شدید بین نیروهای امنیتی و عشایر محلی عراق با عناصر داعش در جنوب تکریت هم دست کم 19 تروریست کشته و 28 تن زخمی شدند .
 

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *