همایش بین المللی عمران شهری در سنندج برگزار شد

چهارمین همایش ملی و نخستین همایش بین المللی عمران شهری به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج از سه شنبه در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج آغاز به کار کرد

 
به گزارش خبرنگار ایرنا، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج با اشاره به اینکه 980 مقاله به صورت اینترنتی به همایش بین المللی عمران شهری سنندج ارسال شده ، گفت: از این تعداد 600 مقاله توسط هیات داوران پذیرفته،و 382 مقاله برای ارایه در جشنواره انتخاب شد.
 
ˈمحمد قربان کیانیˈ در این همایش افزود: از مقالات نهایی پذیرفته شده، 144 مقاله به صورت سخنرانی و 238 مقاله نیز به صورت پوستر ارایه خواهد شد.
 
رییس چهارمین همایش بین المللی عمران شهری گفت: ارتقای سطح دانش مهندسان جامعه در ارتباط با توسعه شهری، ارتباط سازنده مدیران شهری در ارتباط با توسعه شهری، ایجاد تفاهم سازنده بین مدیران شهری و دانشگاهیان و برقراری ارتباط بین نهادهای علمی مرتبط با موضوعات این نشست،از مهمترین اهداف این همایش است.
 
وی افزود: امسال به طور میانگین هر 45 روز یک همایش در این دانشگاه برگزار شده و همایش عمران شهری نیز برای نخستین بار به صورت بین المللی در شهر سنندج برگزار می شود.
 
وی گفت: پروفسور ˈمحسن غفوری آشتیانیˈ استاد پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله، پروفسور ˈبهرام عکاشهˈ استاد و پدر زلزله شناسی ایران، پروفسور ˈمحمد صادق وزیریˈ از موسسه فناوری نیوجرسی آمریکا، پروفسور ˈدیوید الکساندر ˈ استاد دانشگاه کالج لندن، انگلیس، پروفسور ˈخیرالمینی بن عثمان صلاحˈ استاد دانشگاه مالایای مالزی، و پروفسور ˈفرانک اکاردتˈاستاد دانشگاه باوهاوس و ایمار آلمان در این همایش سخنرانی خواهند کرد.
 
کیانی افزود: همچنین اساتیدی از دانشگاه سیدنی استرالیا، دانشگاه کینکستون انگلستان، مرکز تحقیقات مواد زاید جامد و عضو هیات علمی دانشکده عمران دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این همایش سخنرانی خواهند داشت.
 
وی گفت: در حاشیه این همایش کارگاه های آموزشی و پژوهشی نیز برای شرکت کنندگان برگزار می شود.
 
نخستین همایش بین المللی عمران شهری به مدت سه روز از 13 تا 15اسفند برگزار می شود.ک/2
 

این خبر رو هم ببینید

به بهانه روز جهانی زمین پاک؛ زمین سطل زباله نیست / علی اکبر محبی*

چه کسی باید شهرداران، فرمانداران، بخشداران و دهیاران را آموزش و مجاب کند که زمین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *