خانه / ورزشی / همایش ملی دوومیدانی با عنوان علم وفناوری در کردستان برگزار می شود

همایش ملی دوومیدانی با عنوان علم وفناوری در کردستان برگزار می شود

سنندج- مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان از برگزاری همایش ملی دومیدانی با عنوان علم و فناوری در هفت محور عملی در این استان خبرداد.

به گزارش خبرنگار مهر، حامد جولایی یکشنبه شب در جمع ورزشکاران استان در سنندج گفت: این همایش به همت اداره کل ورزش و جوانان کردستان و فدراسیون و هیئت دومیدانی استان و با همکاری سپاه بیت المقدس استان و سازمان مدیریت صنعتی  برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه همایش شامل هفت محور علمی است، بیان کرد: فیزیولوژی، آسیب شناسی، علم تمرین، بیومکانیک و فناوری، روانشناسی و اخلاق، بازاریابی و تجاری سازی و دوپینگ و مکمل‌های مجاز در دومیدانی محورهای علمی این همایش است.
وی مهلت ارسال آثار را ۱۵ فروردین سال آینده ذکر کرد و اظهارداشت: علاقمندان به شرکت در این همایش می توانند آثار خود را به آدرس  trackandfield۱۳۹۴@gmail.com  ارسال کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان به شرایط شرکت در این همایش اشاره کرد و ادامه داد: شرکت کنندگان چکیده مقالات خود را حداکثر در ۳۰۰ کلمه تا مهلت تعیین شده به دبیرخانه همایش واقع در اداره‌کل ورزش و جوانان استان کردستان ارسال کنند.
جولایی زمان اعلام نتایج داوری ۲۵ فروردین ماه سال آینده خواند و گفت: همایش طی روزهای نهم و دهم اردیبهشت ماه ۹۵ با حضور استادان رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی سطح کشور و مسئولان استان برگزار می‌شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری نخستین دوره بین المللی پیکرسنجی عمومی سطح یک در فدراسیون تکواندو اشاره کرد و گفت: در این دوره ۱۲ نفر شامل ۷  مربی از استان های مختلف کشور، ۵ قهرمان ملی در بخش آقایان و بانوان حضور داشتند.
وی ادامه داد: فرزین لطف پوری رئیس هیأت تکواندو استان کردستان نیز با دعوت فدراسیون در این دوره شرکت کرد و توانست گواهی دوره بین المللی  ISKAاخذ کند.
 
 مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان بیان کرد: هدف از برگزاری این دوره از پیکر سنجی شناخت ویژگی های بدنی افراد در موضوع استعدادیابی ورزشی است.

شناسهٔ خبر: ۳۰۵۱۵۲۷ – یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ – ۰۹:۳۰
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 10681

این خبر رو هم ببینید

مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت تکواندوی کردستان همچنان بر روی شیاپ چانگ؛ انتخابات هیئت تکواندوی استان کردستان به راند سوم کشید

سنندج–علیرغم اینکه دوره ریاست فرزین لطف پوری درهیئت تکواندوی کردستان از۱۸ اسفند سال۹۶ به اتمام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + پنج =