خانه / سیاسی / همزمان با روز ارتش نیروهای مسلح کردستان توان نظامی خود را به نمایش گذاشتند

همزمان با روز ارتش نیروهای مسلح کردستان توان نظامی خود را به نمایش گذاشتند

یگان‌های نمونه نیروهای مسلح مستقر در استان کردستان امروز همزمان با روز ارتش، توان نظامی و دفاعی خود را در قالب برگزاری مراسم سان و رژه به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، صبح امروز مراسم سان و رژه یگان‌های نمونه نیروهای مسلح مستقر در استان کردستان همزمان با سراسر کشور در سنندج، مریوان و سقز برگزار شد و یگان‌های نمونه از مقابل پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، تمثال امام راحل و رهبر معظم انقلاب رژه رفتند و قدرت نظامی خود را به نمایش گذاشتند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان، مسئولان دولتی، مدیران کل، اعضای شورای تامینتامین و فرماندهان نظامی و انتظامی و خانواده شاهد در مراسم رژه یگان‌های نمونه نیروهای مسلح در سنندج حضور داشتند.
تقدیم بیش از ۴۸ هزار شهید از افتخارات ارتش جمهوری اسلامی است که برای همیشه بر تارک تاریخ انقلاب اسلامی می‌درخشد.
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان در حاشیه برگزاری این مراسم با بیان اینکه خداوند تبارک و تعالی در قرآن کریم، می‌فرماید نیروها و توان نظامی خود را آماده و دشمنانتان را با آن بترسانید، اظهار کرد: ای اهل ایمان آمادگی خود را در مقابل دشمنان حفظ و به صورت دسته‌های منظم در برابر دشمنانی که قصد تعدی به شما را دارند مقابله کنید.
امیر ابوالفضل برزگری اظهار داشت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آموزه‌های دینی نیروهای مسلح ایران اسلامی در اوج آمادگی و تحت فرمان رهبری با اتحاد در اوج آمادگی و اقتدار به سر می‌برند.
وی با بیان اینکه ارتش شکوه و عظمت دین و بسترساز تحقق امور کشور است، گفت: هیچ جامعه‌ای بدون پشتوانه محکم نیروهای مسلح استوار نمی‌شود.
وی با اشاره به اینکه ارتش در جلوگیری از عملی شدن توطئه‌های دشمنان در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران نقشی تعیین‌کننده داشته است، خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای حفظ و امنیت کشور و پایداری انقلاب اسلامی بیش از ۴۹ هزار شهید را تقدیم انقلاب کرده که ۳ هزار و ۳۵۴ نفر آنها متعلق به لشکر ۲۸ پیاده کردستان بوده است.لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 13485

این خبر رو هم ببینید

استاندار کردستان: لزوم نوسازی در مدیریت کردستان/مسئولان به سمت عملگرایی بروند

استاندار کردستان با تأکید بر نوسازی در مجموعه مدیریت استان گفت: نباید شایسته گزینی فدای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یک =