همه فرمانداران آذربایجان غربی بعداز دهه فجر برکنار می شوند  

یک مقام آگاه با اشاره به اینکه بعضی از فرمانداران از معتمدین و امام جمعه ها برای ابقای خویش امضا و طومار جمع آوری کرده اند از تغییر کلیه فرمانداران و روسای ادارات آذربایجان غربی بعد از ایام الله دهه فجر خبر داد.
 

 
یک منبع آگاه از آغاز تغییرات گسترده دولت تدبیر و امید بعد از ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت : به دلیل تقارن با ایام الله دهه فجر و لزوم برگزاری ویژه این جشن ها، برخی تغییرات مدیران و فرمانداران در استان با نظر شخص استاندار و معاون سیاسی امنیتی استانداری به بعد از این ایام موکول شد. این مقام آگاه که نخواست نامش فاش شود گفت: شک نداشته باشید صد در صد فرمانداران و چیزی حدود نود درصد مدیران ادارات کل استان دستخوش تغییر خواهند شد .
وی موعد تغییرات فرمانداران را زودتر از مدیران کل ادارات دانسته و گفت :بلافاصله بعد از این ایام و تا اتمام سال جاری کلیه فرمانداران تودیع خواهند شد.
وی با اشاره به فشار از سوی برخی نهادها و امامان جمعه برای حفظ فرمانداران برخی شهرستانها گفت : البته باید دید نظر شخص آقای استاندار چه خواهد بود ولی بعید می دانم از فرماندارن فعلی کسی ابقا شود . وی با اشاره به اینکه متاسفانه اخباری شنیده می شود که برخی فرمانداران خودشان نامه و طومار تهیه و به امضای امام جمعه و منتفذین می رسانند که این موضوعات دقیقا به سمع و نظر استاندار رسیده است.
وی افزود: از جمع مدیران کل ادارات ،مدیران فرهنگی زودتر از بقیه تودیع خواهند شد و برخی ادارات هم مدیرانشان مشخص شده که بزودی معارفه خواهند شد. این مقام مسئول لیستی از تغییرات مدیران کل در اختیار اروم نیوز گذاشت اما به سبب پیشگیری از ایجاد تنش و برخی مسائل دیگر، خواست؛ لیست تا معارفه رسمی افراد توسط استانداری، منتشر نشود.
 

این خبر رو هم ببینید

سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در سانحه بالگرد به شهادت رسید.

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *