هیئت سرمایه‌گذار تُرک از بیمارستان و دخانیات سقز بازدید کرد  

یک هیئت سرمایه‌گذار ترکیه‌ای صبح امروز از شرکت دخانیات شهرستان سقز و بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی این شهرستان بازدید کردند.
 

صبح امروز یک هیئت سرمایه‌گذار ترکیه‌ای از شرکت دخانیات شهرستان سقز و بیمارستان 160 تختخوابی این شهرستان بازدید کردند.
در این بازدید که نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان سقز، مدیر عامل شرکت دخانیات استان کردستان و جمعی از مسئولان شهرستان سقز حضور داشتند، هیئت ترکیه ای ضمن بازدید از دخانیات شهرستان سقز و بیمارستان در حال ساخت این شهرستان راه‌های سرمایه گذاری در این 2 پروژه را با مسئولان مورد بحث و بررسی قرار دادند.
نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سقز با بیان اینکه با رایزنی های زیاد موفق به جلب موافقت این هیئت برای حضور در سقز شده اظهار امیدواری کرد توافق لازم برای سرمایه‌گذار این هیئت در این 2 پروژه منعقد شود.
محسن بیگلری گفت: این هیئت سرمایه‌گذار ترکیه ای از سرمایه گذاران قدر در کشور ترکیه است که در صورت به توافق رسیدن با آنها شاهد به اتمام رساندن این 2 پروژه مهم خواهیم بود.
وی تصریح کرد: فردا در تهران برای چگونگی این سرمایه گذاری جلسه‌ای تشکیل خواهد شد که برای متقاعد کردن هیئت ترک بسیار خوش بین هستم.
نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی افزود: امسال مبلغ 60 میلیارد ریال اعتبار برای ادامه ساخت بیمارستان 160 تختخوابی سقز اختصاص یافته است، اما اگر دولت بخواهد این بیمارستان را به اتمام برساند به حدود 300 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
فرماندار سقز هم در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سقز، با اشاره به ظرفیت شهرستان از لحاظ سرمایه گذاری در بخش های مختلف، از آمادگی شهرستان سقز برای همکاری با سرمایه گذاران بخش خصوصی در طرح های مهم این شهرستان خبر داد.
وی شهرستان سقز را به لحاظ وجود نیروی کار آمد و معادن و سایر ظرفیت‌ها، یکی از شهرستان‌های مهم برای سرمایه گذاری در استان دانست.
نادر فخری با بیان اینکه تخت‌های بیمارستان سقز تا 220 تخت قابل افزایش است گفت: این مرکز با 8 اتاق عمل و 24 تخت ای سی یو و سی سی یو، ان آی سی یو  و نیز درمانگاه، اورژانس و بخش‌های تشخیصی و آزمایشگاهی یک مجموعه کامل پزشکی است.
منبع: خبرگزاری تسنیم
 

این خبر رو هم ببینید

استاندار آذربایجان‌غربی: تعدد دستگاه‌های تصمیم گیر در مرزها مانعی برای توسعه است

استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر ضرورت توسعه پایانه‌های مرزی و مدیرت واحد در مرزهای استان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *