والی تکفیری در تکریت پس از دستگیری: سنی و شیعه هر دو کافرند

والی تکفیری «مکیشیفه» در تکریت عراق پس از دستگیری از سوی نیروهای امنیتی به خبرنگار شبکه «العراقیه» گفت: سنی و شیعه هر دو کافرند مگر اینکه توبه کنند و با «البغدادی» بیعت کنند.
 

 
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «وردنا»، والی منطقه «مکیشیفه» در تکریت و از سرکرده‌های گروه تروریستی و تکفیری داعش در این شهر مدعی شد: ما می‌خواهیم یک دولت خلافتی به پایتختی بغداد تشکیل دهیم و تمام معابد و مراکز شرک و بت‌پرستی را از بین خواهیم برد.
خبرنگار شبکه العراقیه که همراه نیروهای امنیتی عراق بود، سخن این تکفیری را قطع کرد و گفت: این اماکنی که از آنها می‌گویی، مکان‌هایی هستند که صدای اذان از آنها شنیده و در آنها نماز خوانده می‌شود. اما والی داعش در مکیشیفه گفت که اولین جایی را که تروریست‌ها خراب خواهند کرد، مرقد امام موسی کاظم (ع) است و پس از آن مرقد امام «ابوحنیفه النعمان».
وی ابوحنیفه را امام بدعت در اسلام دانست و گفت: هر عراقی که شیوه شیخ «محمد عبدالوهاب» را در پیش نگیرد کافر است. شیعه و سنی هر دو کافرند مگر اینکه توبه کنند و با «ابوعمر البغدادی» بیعت کنند. در غیر این صورت سازمان ما همه عراقی‌ها از جمله سنی‌ها، شیعه‌ها، مسیحی‌ها، ایزدی‌ها، مندائی‌ها، لائیک‌ها، ملی‌گراها و حتی بعثی‌ها را خواهد کشت.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *