خانه / اجتماعی / واکنش شرکت توزیع برق کردستان به اظهارنظر یک عضو شورای شهر سنندج اطلاع‌رسانی آوجیان شتابزده است

واکنش شرکت توزیع برق کردستان به اظهارنظر یک عضو شورای شهر سنندج اطلاع‌رسانی آوجیان شتابزده است

شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان اظهارات یک عضو شورای اسلامی شهر سنندج تامین روشنایی کمربندی دکتر حسینی این شهر را شتابزده خواند.
 

 
 
در توضیح شرکت توزیع برق در خصوص اظهارات این عضو شورای اسلامی شهر سنندج که در ۱۹ ماه جاری با تیتر « مهلت دو هفته‌ای به شرکت برق/ عدم حضور مسئولان شهرسازی موجه نیست» در خبرگزاری فارس منتشر شد، آمده است؛ در این جلسه شورای اسلامی سنندج که معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ به نمایندگی از این شرکت در جلسه حضور یافته بود، هیچگونه تصمیم قطعی در این زمینه اتخاذ نشده و تصمیم‌گیری نهایی به جلسه روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه موکول شده است.
این جوابیه می‌افزاید اطلاع‌رسانی این موضوع در رسانه‌های گروهی از سوی خانم آوجیان شتابزده و به دور از رعایت دوراندیشی بوده است.
این جوابیه حاکی‌است؛ تامین روشنایی کمربندی مرحوم دکتر حسینی، از چند ماه قبل مطرح شده و لازم به توضیح است که در این زمینه نشست‌های متعددی با حضور مسئولان و مدیران ارشد شهرستان تشکیل شده است که از آن جمله می‌توان به نشست مورخ ۲۷ شهریور امسال با حضور فرماندار، شهردار و مدیر توزیع برق شهرستان سنندج اشاره کرد.
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان در ادامه این جوابیه آورده است؛ براساس بند ۱ صورتجلسه جلسه مذکور، شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان موظف به تهیه دیتایلهای اجرای تامین روشنایی بلوار یاد شده و اعلام نتیجه به شهرداری شده است و براساس این بند مدیریت توزیع برق سنندج طی نامه شماره ۲۸۳۱/۸۱۰/۹۲/۱۰۰ مورخ ۷/۷/۹۲ نسبت به ارسال ۶ برگ ریز و شرح اجناس و تجهیزات مورد نیاز و نیز برآورد ریالی پروژه ۱۱,۸۶۱,۱۲۲,۶۲۵ ریال به شهرداری و فرمانداری اقدام نمود.
همچنین براساس بند ۲ این صورتجلسه شهرداری سنندج موظف شد نسبت به تأمین اعتبار فاز اول تأمین روشنایی مسیر یاد شده به طول یک کیلومتر اقدام نماید که تا این تاریخ هیچگونه اقدامی از سوی شهرداری محترم صورت نپذیرفته و این مهم به کرات از سوی این شرکت و از طریق رسانه‌های گروهی اطلاع‌رسانی شده است.
در پایان این جوابیه آمده است؛ لازم است به استحضار مردم شریف شهرستان سنندج برسد عدم تامین روشنایی معابر مسیر یاد شده و مسیرهای جدید مشابه ناشی از اهمال و عدم دوراندیشی مسئولان ذی‌ربط در پیش‌بینی دقیق و به موقع اعتبارات مورد نیاز برای تأمین روشنایی و نیز بهره‌برداری عجولانه از این پروژه‌هاست.
 
 

شناسه خبر : 9639

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هفت =