خانه / سیاسی / واگذاری اختیارات جلال طالبانی در اتحادیه میهنی به سه نفر

واگذاری اختیارات جلال طالبانی در اتحادیه میهنی به سه نفر

دفتر سیاسی اتحادیه میهنی اختیارات جلال طالبانی، دبیرکل اتحادیه میهنی را به کسرت رسول علی، برهم صالح و هیرو ابراهیم احمد واگذار کرد.

دفتر سیاسی اتحادیه میهنی اختیارات جلال طالبانی، دبیرکل اتحادیه میهنی را به کسرت رسول علی، برهم صالح و هیرو ابراهیم احمد واگذار کرد.
به نقل از رادیو نوا، غروب پنجشنبه اعضای دفتر سیاسی اتحادیه میهنی نشستی برگزار کرد و در آن مسئله اختیارات دبیر کل و کنگره چهارم را بررسی کرد.
ملا بختیار مسئول دفتر سیاسی اتحادیه میهنی درباره نتیجه نشست گفت: تاکنون این خلاء وجود داشت که چه کسی در غیاب طالبانی مسئولیت های وی را به عنوان دبیرکل اتحادیه میهنی انجام دهد؟ ما این مسئله را حل کردیم؛ کسرت رسول علی، معاون اول، برهم صالح معاون دوم و هیرو ابراهیم احمد به عنوان شورای عالی تصمیم گیری اتحادیه میهنی تعیین شدند و اختیارات دبیرکل اتحادیه میهنی نیز به آنها واگذار شده است. دفتر سیاسی و شورای اجرایی اتحادیه میهنی نیز در این رابطه با آنها همکاریهای لازم را به عمل می آورند.
ملابختیار افزود: جمعه(امروز) در نشست میان اعضای شورای مرکزی و شورای رهبری اتحادیه میهنی در مورد برگزاری و یا عدم برگزاری چهارمین کنگره اتحادیه میهنی نیز تصمیم گیری نهایی انجام می شود.
به گفته ملابختیار اعضای اتحادیه میهنی مخالفتی با این تصمیم ندارند. وی گفت: ما مانند احزاب دیگر عمل نکرده و اختلافاتمان را پنهان نمی کنیم در نشست ها نیز در صورت لزوم در مورد اختلافات بحث و گفتگو می کنیم.

شناسه خبر : 19539

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =