خانه / اجتماعی / وبینار خلاقیت و توسعه در سنندج برگزار می‌شود

وبینار خلاقیت و توسعه در سنندج برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج گفت: وبینار خلاقیت و توسعه به مناسبت گرامیداشت نخستین سالگرد انتخاب سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی برگزار می‌شود.

سه‌رکوت نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: سال گذشته در هشتم آبان ماه یکی از مهم‌ترین رویدادهای فرهنگی در سنندج رخ داد و شهر سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی به شبکه شهرهای خلاق دنیا پیوست.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: سنندج همواره بعنوان مهد موسیقی  شناخته شده و زادگاه بزرگان عرصه موسیقی در این حوزه است.

نجفی افزود: الحاق سنندج به شبکه شهرهای خلاق موجب می‌شود آثار ماندگار بزرگان عرصه موسیقی به جهانیان معرفی شود.

وی اظهار داشت: امسال متاسفانه به واسطه شیوع ویروس کرونا بسیاری از برنامه‌های فرهنگی و هنری در سراسر جهان دچار وقفه شد.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج  اعلام کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج به مناسبت گرامیداشت نخستین سالگرد انتخاب سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی اقدام به برگزاری وبینار خلاقیت و توسعه می‌نماید.

نجفی خاطرنشان کرد: این نشست با حضور مدیر دفتر ملی یونسکو، مدیران شهرهای داخلی عضو شبکه اصفهان، رشت و بندرعباس، هنرمندان و فعالان حوزه فرهنگ و هنر برگزار خواهد شد.

وی استفاده از تجارب موفق و آشنایی با چالش‌های پیشرو بر اساس اصل به اشتراک‌گذاری آنها را مهم‌ترین برگزاری وبینار خلاقیت و توسعه را برشمرد.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج  افزود: براساس تعهدات تمام شهرهای عضو که مدام باید در حال ارتباط و تبادل دانش و توانایی خود باشند که میزان این تبادل و ارتباط به ادامه حیات شهر سنندج در شبکه شهرهای خلاق و رسیدن به توسعه کمک خواهد نمود.

وی تصریح کرد: سخنران ویژه  وبینار خلاقیت و توسعه دکتر نعمت‌اله فاضلی است و محورهای این وبینار شامل اقدامات نخستین و چشم‌انداز آینده و تجربه موفق اصفهان و رشت خواهد بود.

وی اعلام کرد : وبینار توسعه وخلاقیت روز شنبه ۱۷ آبان ماه ساعت ۱۰ صبح برگزار خواهد شد.

شناسه خبر : 24087

این خبر رو هم ببینید

محسن چاوشی ۷۰ زندانی جرائم غیرعمد سقز را آزاد می‌کند

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان سقز از آزادسازی ۷۰ زندانی جرائم غیرعمد توسط محسن چاوشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =