خانه / سیاسی / وحشت کویتی ها از تهدید داعش/ ابوبکربغدادی: به کویت حمله می کنیم

وحشت کویتی ها از تهدید داعش/ ابوبکربغدادی: به کویت حمله می کنیم

در پی تهدید سرکرده گروه تروریستی داعش برای اشغال کویت، مقامات امنیتی کویت اعلام کردند اینترنت را برای شناسایی طرفداران داعش در این کشور زیر نظر می گیرند. ابوبکر بغدادی اعلام کرده است، برای ضربه زدن به منافع امریکا، کویت را اشغال خواهد کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، باوجود این که تعداد زیادی از مفتی های وهابی کویت از طرفداران سرسخت تروریست های تکفیری هستند و برخی از شیوخ ثروتمند این کشور کمک های مالی زیادی در اختیار تکفیری ها در سوریه و عراق گذاشتند و هنوز هم به حمایت از آنها ادامه می دهند، ابوبکر بغدادی، خلیفه معرفی شده داعش اعلام کرد برای ضربه زدن به منافع امریکا، به کویت حمله خواهد کرد.
روزنامه “السوسنه” چاپ اردن اعلام کرد، “ابوبکر بغدادی” سرکرده گروه تروریستی داعش که خودش را “خلیفه مسلمانان” نامیده است، تهدید کرده است که برای جنگ با آمریکا، کویت را اشغال خواهد کرد.
 
سایت شبکه عراقی “سومریه نیوز” به نقل از این روزنامه اردنی نوشت: بغدادی در صفحه توییتر خود اعلام کرده است که ما با آمریکا حسابهایی داریم که باید تصفیه شود.
سرکرده داعش با ادعای اینکه دست این گروه تروریستی به آمریکا نمی رسد، خاطرنشان کرد: ما نمی توانیم به آمریکا برویم، پس خود آمریکا نزد ما می آید؛ و این کار با گرفتن کویت انجام می‌شود، پس از آن آمریکا می آید و ما با آن می جنگیم و انتقام می گیریم.
درهمین راستا، منابع امنیتی کویتی اعلام کرده‌اند که وزارت کشور کویت در حال کنترل کاربرانی است که در شبکه اجتماعی توییتر از داعش حمایت می کنند و مردم را به ضربه زدن به امنیت و ثبات این کشور و فتنه انگیزی تشویق می کنند. این منابع تأکید کرده اند که پس از جمع آوری مدارک لازم، به صورت قانونی با این افراد برخورد خواهد شد.
ادعای سرکرده گروه تروریستی داعش برای جنگ با نیروهای آمریکایی درحالی است که پیشتر گزارشهای بسیاری در خصوص آموزش وی توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی منتشر شده است.
سرکرده گروه تروریستی داعش، در زمان حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، زندانی نیروهای آمریکایی بود و پیش از خروج آنها، به همراه شماری از سران و اعضای القاعده آزاد شد.سایت کرد نور : منتظر ارسال نظرات ارزشمند شما هستیم.

شناسه خبر : 18477

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − دو =