خانه / اجتماعی / وحشی گری داعش… خوراندن گوشت فرزند به یک مادر

وحشی گری داعش… خوراندن گوشت فرزند به یک مادر

 تروریست های داعش در جدیدترین جنایت وحشی خود ،گوشت فرزندی را به مادرش خوراندند ، بدون این که مادر از چنین جنایتی اطلاع داشته باشد.

به گزارش کرد نور به نقل از پایگاه الوطن، « یاسر عبدالله»، از مبارزان کردی انگلستان است که بعد از مشاهده تعرض های داعش به کردستان عراق، راهی مناطق درگیری شد و به نیروهای پیشمرگه که تلاش می کردند در برابر پیشروی داعش ایستادگی کنند، ملحق شد.
یاسر هفته گذشته به منزل خود در انگلستان بازگشت و از پیرزن کردی سخن گفت که برای یافتن فرزند ربوده شده اش به موصل و نزد تروریست های داعش آمد و از آنان خواست تا فرزندش را به او باز گردانند.
تروریست ها بعد از شنیدن سخنان پیرزن به وی گفتند که حتما خسته است و بهتر آن است که کمی استراحت کند و غذایی بخورد تا او را به نزد فرزندش ببرند.
بعد از مدت زمانی کوتاهی ، خوراک برنج، گوشت، سوپ ویک استکان چای را برای پیرزن آوردند و وی به گمان این که مهربان هستند، تمام غذاها را خورد و خواستار دیدن فرزندنش شد؛ اما بعد از بیان دوباره خواسته اش ،تروریست ها به وی خندیدند و گفتند: « غذایی که خوردی از گوشت فرزندت بود».

شناسه خبر : 7979

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یازده =