وزارت دفاع روسیه: اطلاعاتی از توافق داعش و ارتش دموکراتیک سوریه برای تخلیه رقه در دست داریم

سرویس سوریه- پس از آمریکا، روسیه نیز اعلام کرد اطلاعاتی بدست آورده که نشان می دهد ارتش دموکراتیک سوریه و داعش برسر خروج این گروه تروریستی از رقه توافق کرده اند.

به گزارش کردپرس به نقل از زرنیوز، یک منبع آگاه در وزارت دفاع روسیه طی گفتگو با خبرگزاری اسپوتنیک گفت: جنگنده های روسیه یک کاروان داعشی ها را که از رقه به سمت پالمیرا در حال حرکت بوده اند، بمباران کرده اند، در این بمباران 32 خودروی وابسته به دولت اسلامی عراق و شام (داعش) منهدم شده و بیش از 120 تروریست داعشی نیز به هلاکت رسیده اند.
در این خبر آمده است: روز 25 مه 2017 یک کاروان که از 23 خودروی داعشی تشکیل می شد در راه پالمیرا مورد شناسایی نیروهای روسی قرار گرفته اند. جنگنده های ارتش روسیه این کاروان را هدف قرار داده و تمامی آنان را از پای درآورده است.
این منبع آگاه در ادامه عنوان کرده است: برخی اطلاعات موثق به دست ما رسیده است که داعش با ارتش دموکراتیک سوریه برای خروج از رقه به توافق رسیده است. بعد از کسب این اطلاعات مرکز فرماندهی نیروهای روسیه در سوریه تدابیری اندیشیده است تا از فرارهای گروهی داعش به سمت جنوب سوریه ممانعت به عمل آید.
 
کد خبرنگار: 30102
 

 کد مطلب: 130325  |  تاريخ: ۱۳۹۶/۳/۷  |  ساعت: ۱۱ : ۱۴

این خبر رو هم ببینید

دستگیری یکی از سرکردگان داعش در حومه رقه

نیروهای دموکراتیک سوریه یکی از فرماندهان داعش را در حومه رقه دستگیر کردند. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *