خانه / ورزشی / وعده وزیر ورزش و جوانان برای تکمیل سالن شش هزار نفره سنندج

وعده وزیر ورزش و جوانان برای تکمیل سالن شش هزار نفره سنندج

سنندج – مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از وعده و دستور وزیر ورزش و جوانان برای تامین اعتبار سالن شش هزار نفره سنندج خبر داد.

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کردستان، حامد جولای در نشست با ورزیر جدید ورزش و جوانان اظهار داشت: در این دیدار مسائل و مشکلات حوزه عمرانی ورزش به ویژه سالن شش هزار نفره سنندج به اطلاع وزیر رسید.
وی بیان کرد: در این دیدار که مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور حضور داشت، گزارشی از وضعیت این سالن شش هزار نفره و طولانی شدن مدت زمان احداث آن ارائه شد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان یادآور شد: در سال جاری برای تکمیل آن ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است که با پیگیری های استاندار کردستان و وزارت ورزش و جوانان این اعتبار مصوب شده است.
وی به عدم برخورداری یک سالن استاندارد در مرکز استان اشاره کرد و افزود: سالن ۶ هزار نفری به عنوان یک پروژه مهم در کردستان دارای حائز اهمیت است و می توان با بهره برداری از این طرح، بخش بزرگی از مشکلات ورزش حل خواهد شد.
مدیر کل ورزش و جوانان کردستان عنوان کرد: پروژه ۶ هزار نفری شهر سنندج در سال ۸۴ از سوی مسئولان وقت کلنگ آن به زمین زده شد و در حال حاضر نسبت به کل طرح ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
جولائی افزود: افتتاح و بهره برداری این پروژه به همت و پیگیری های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و دیگر مسئولان نیاز دارد.
در پایان این دیدار مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور دستور داد جلساتی در خصوص پیگیری وضعیت سالن ۶ هزارنفری سنندج برگزار شود تا بتوانیم هر چه زودتر این طرح را به اتمام برسانیم.

شناسهٔ خبر: ۳۸۲۱۶۴۷ – شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ – ۰۸:۳۷

شناسه خبر : 10611

این خبر رو هم ببینید

کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و السد

یک کارشناس داوری می‌گوید قاضی مصاف پرسپولیس و السد نمایش ضعیفی داشته است. ابراهیم میرزابیگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =