وقتی داعشی ها با سلاح‌ اسرائیلی به جان مسلمانان می افتند!

به گفته نیروهای امنیتی عراق تروریست های داعش سلاح‌هایی را در منطقه “العظیم” در استان دیالی به جا گذاشته اند که ساخت رژیم صهیونیستی است

زمان انتشار خبر: پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ – ۱۰:۵۴
به گفته نیروهای امنیتی عراق تروریست های داعش سلاح‌هایی را در منطقه “العظیم” در استان دیالی به جا گذاشته اند که ساخت رژیم صهیونیستی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به گفته منابع امنیتی عراقی، سلاح هایی که از تروریست های داعش در منطقه “العظیم” در استان دیالی به جا مانده ساخت رژیم صهیونیستی هستند.
سایت خبری “المسله” به نقل از این منابع تأکید کرد که نیروهای داوطلب مردمی و نیروهای عراقی پس از بیرون راندن تروریست های داعش از منطقه العظیم، این سلاح ها را کشف کردند.
 
سلاح های اسراییلی گروه داعش
چندی پیش”اسکندر وتوت” رئیس کمیسیون امنیت و دفاع عراق نیز در گفتگویی گفت: تروریست های داعش و القاعده در حال حاضر سلاح های پیشرفته ساخت اسرائیل را در دست دارند.
وی تأکید کرد: این سلاح ها در خاک سوریه و ترکیه در اختیار آنان قرار داده شده و در همین حال سه کشور عربستان، قطر و ترکیه به حمایت مالی و تسلیحاتی از این گروه ها می پردازند.
این نماینده پارلمان عراق در ادامه تصریح کرد: گروه های امنیتی اسناد و مدارکی در دست دارند که حمایت این کشورها را از تروریست ها و  آموزش و اعزام آنان را به خاک عراق برای کشتن و قتل مردم بیگناه و همچنین هدف قرار دادن سازمان ها و مؤسسات دولتی در این کشور به اثبات می رساند.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *