خانه / سیاسی / ولایت فقیه از توانمندی ها و شاخص های قدرتمندی ایران اسلامی است

ولایت فقیه از توانمندی ها و شاخص های قدرتمندی ایران اسلامی است

سنندج- نماینده ولی فقیه در کردستان داشتن ولایت فقیه را ازتوانمندی ها و شاخص های قدرتمندی ایران اسلامی خواندوگفت: برای همه ما مایه افتخاراست که درنظامی تحت امر فردی فاضل و عالم زندگی می کنیم.

به گزارش خبرنگارمهر، آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی امروز پنج شنبه در مراسم تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر استان در امور ایثارگران که در سالن پیامبر اعظم استانداری برگزارشد، از برگزارکنندگان این برنامه تشکر کرد و گفت: اجرای چنین برنامه هایی موجب یادآوری ارزش و جایگاه شهدا و خانواده های آنها در جامعه ما می شود.
وی عنوان کرد: خدمت به شهدا ایثارگران و خانواده های آنها از مصادیق اصلی و جدی سبقت گرفتن در امور خیر و خیرات است و باید همواره این عمل حسنه درجامعه اسلامی ما تداوم داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در کردستان  با اشاره به اینکه پیشرفت هر کشوری براساست توانمندی های آن سنجیده می شود، بیان کرد: نخستین توانمندی کشورمان بهره مندی از دین مبین اسلام، قرآن و معنویت است.
آیت الله حسینی شاهرودی ادامه داد: تمامی مطالب و مباحثی که بر پایه لیبرالیسم، اومانیسم و کاپیتالیسم در دنیا بود با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به لرزه درآمد و ابطال آنها اعلام شد.
وی ادامه داد: نظریه پردازان غربی اعلام کردند که بالاترین خطر انقلاب اسلامی به لرزه درآوردن پایه های لیبرالیسم بوده است.
وی اضافه کرد: علی رغم تلاش هایی که استکبار جهانی در طول ۳۸ سال عمر انقلاب برای تضعیف کشورمان انجام داده، اکنون ایران اسلامی به عنوان هفتمین قدرت برتر دنیا معرفی شده است.
نماینده ولی فقیه در کردستان  با بیان اینکه قدرت جمهوری اسلامی ایران نشات گرفته از اسلام و قرآن است، عنوان کرد: یکی ازمزیت های کشورما رهبری دینی است و ولایت فقیه یکی از توانمندی ها و شاخص های قدرتمندی ایران اسلامی است.
آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه کشورما خوشبختانه از نعمت ولایت فقیه در اوایل انقلاب و هم اکنون بهره مند بوده و هست، اظهارداشت: برای همه ما جای افتخار است که در نظامی زندگی میکنیم که تحت امر فردی فاضل، عالم و فرزانه است.
 وی بیان کرد: اگر هوشمندی رهبری نبود در طول چند سال اخیر هم بارها مورد حمله و تجاوز دشمنانمان قرار می گرفتیم.
وی با بیان اینکه اسلام بر کسب علم و دانش تاکید فراوان کرده است، گفت: جمعیت ایثارگر نقش مهمی در رشد علمی کشورمان داشتند و علاوه بر آن دفاع مقدس هم در این رابطه بسیار تاثیرگذار بوده است.
نماینده ولی فقیه در کردستان ادامه داد: متاسفانه در کشورما هنوز از ظرفیت منابع انسانی که منبع انرژی و قدرت برای کشورمان هستند، صحیح استفاده نشده است
شناسهٔ خبر: ۳۸۹۵۰۸۸ – پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ – ۱۴:۵۹

شناسه خبر : 12285

این خبر رو هم ببینید

توصیه ایران به حیدر علی‌اف چه بود؟

کمال خرازی گفت: از ابتدا توصیه ما به حیدر علی‌اف این بود که با همکاری‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =