خانه / اجتماعی / ولیعهد عربستان مدرک دکتری علوم سیاسی خرید

ولیعهد عربستان مدرک دکتری علوم سیاسی خرید

پایگاه خبری الوعی نیوز فاش کرد که شاهزاده «محمد بن نایف بن عبدالعزیز آل سعود» مدرک دکتری سیاسی خریده است. این گزارش می افزاید: مدرک دکتری علوم سیاسی در چند روز گذشته توسط وی خریداری شده و گویا بعد از نشست کمپ دیوید به وی اعطا شده است

زمان انتشار خبر: دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ – ۰۹:۴۰
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبراز مهر، پایگاه خبری الوعی نیوز در خبری جنجالی از خریدن دکتری علوم سیاسی توسط ولیعهد عربستان شاهزاده «محمد بن نایف بن عبدالعزیز آل سعود» خبر داد. این سایت عرب زبان نوشت: ولیعهد عربستان این مدرک را با مبلغ هنگفتی از دانشگاه کالج لوئیس و کلارک تهیه کرده است.
 
الوعی نیوز که اخیرا با برخی منابع آگاه و مطلع در عربستان ارتباط برقرار کرده و اقدامات شاهزادگان سعودی را فاش می کند، در ادامه نوشت: «محمد بن نایف» که به زبان انگلیسی تسلط ندارد، توانسته با مبلغ هنگفتی از دانشگاه کالج لوئیس وکلارک مدرک دکتری علوم سیاسی بخرد و مدعی آن شود که به امور سیاسی در منطقه مسلط است.
 
این گزارش می افزاید: مدرک دکتری علوم سیاسی در چند روز گذشته توسط وی خریداری شده و گویا بعد از نشست کمپ دیوید به وی اعطا شده است. «محمد بن نایف» در گفتگوی خبری خود اعلام کرده که میان دیدگاه‌ های ایالات متحده آمریکا و عربستان درباره مسائل منطقه خاورمیانه، همسویی وجود دارد.
 
به ادعای وی در این مذاکرات کشورهای عربی با آمریکا درباره چگونگی مقابله با تهدیدات ایران و چگونگی مبارزه با گروه های تروریستی مانند داعش بحث و تبادل نظر کرده اند.

شناسه خبر : 7683

این خبر رو هم ببینید

به بهانه انتصاب ماموستادکتر عبدالسلام کریمی بعنوان مشاور اقوام و مذاهب رئیس جمهور؛ هدیه دولت به اهل سنت در هفته وحدت

هفته وحدت یادگاری ماندگار از دوره زعامت حضرت امام خمینی (ره) می باشد که با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − چهار =