پایان مسابقات زورخانه‌ای مدارس کشور/                                                           تیم زورخانه‌ای مدارس کردستان در جایگاه سوم کشور ایستاد                        

سایت کرد نور : تیم کردستان عنوان سوم مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای قهرمانی مدارس کشور در شهر مشهد مقدس را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی سایت کرد نور از سنندج، مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای قهرمانی مدارس کشور با حضور 200 ورزشکار از 16 استان سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد.
در این مسابقات تیم کردستان در رده‌بندی رقابت‌های بخش تیمی زورخانه‌ای به همراه تیم خراسان رضوی در جایگاه سوم کشور قرار گرفت و تیم‌های البرز و کرمان عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی را کسب کردند.
برای تیم زورخانه‌ای کردستان در این مسابقات، علی صالحیان با کسب عنوان نخست و مقام قهرمانی، نشان طلا را در رشته کباده کسب کرد و همچنین این ورزشکار کردستانی در رشته سنگ نیز با کسب مقام نایب قهرمانی، نشان نقره را برای کاروان اعزامی کردستان در این مسابقات به ارمغان آورد.
شایان سعیدپور نیز در رشته‌های چرخ تیز و چرخ چمنی با قرار گرفتن در مکان سوم، 2 نشان برنز برای تیم زورخانه‌ای مدارس کردستان کسب کرد.
در رقابت‌های بخش کشتی پهلوانی در اوزان 85 تا 100 کیلوگرم، پوریا خزپوش با حضور در دیدار فینال این مسابقات، به نشان ارزشمند نقره بسنده کرد و عنوان نایب قهرمانی این رقابت ها را به دست آورد.
در مجموع امتیازات تیمی بخش کشتی پهلوانی، تیم های البرز، خراسان رضوی و کرمان به ترتیب در مکان اول تا سوم این مسابقات قرار گرفتند.
در پایان این مسابقات سیدنصراله سجادی معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، فرهاد طلوع کیان رئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای، مهرزاد حمیدی معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش و فرشید ارمیان رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور با حضور در مراسم اختتامیه، جوایز نفرات شرکت کننده را اهدا کردند.

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *