خانه / سیاسی / پست ظرفیت خوبی در تبلیغات انتخاباتی محسوب می شود

پست ظرفیت خوبی در تبلیغات انتخاباتی محسوب می شود

قروه- مدیر کل پست کردستان خدمات ارائه شده را عاملی برای رونق دولت الکترونیک دانست و استفاده از پتانسیل های پستی برای تبلیغ نامزدهای انتخاباتی را شیوه ای اثرگذار و به صرفه عنوان کرد.

فریبا مرادی شامگاه سه شنبه در حاشیه نشست تخصصی با فرماندار شهرستان قروه در گفت و گو با خبرنگار مهر با تأکید بر تغییر نگاه مردم و مسئولان به خدمات پست، اظهار داشت: هدف از این دیدارها شناساندن خدمات پست به مردم و مسئولان و تعامل اساسی با فرمانداران  و امامان جماعت و کمکی که در حوزه خدمات پست در راستای توسعه استان می توان انجام داد می باشد.
به گفته وی نیاز است برای توسعه بهتر منطقه و کاهش مسیرهای اطلاع رسانی، تعامل بسیار قوی درون سازمانی و خدمات نیابتی ادارات از طریق پست برای خدمت به مردم صورت گیرد.
مرادی وضعیت شهرستان قروه در حوزه پست در دو ماه اخیر را با افزایش درآمد و بهبود ترافیکی و بالا بردن کیفیت کار دانست و این مهم را عامل رضایت مردمی عنوان کرد.
وی با بیان اینکه تقویت پست به نوعی برکت به مردم می رساند، افزود: خدمات پست امروزه نقش مهمی در توسعه دولت الکترونیک دارد و در واقع از ترافیک کاری، هزینه های اضافی و … می کاهد.
مرادی نامه رسان ها را جز امین ترین قشر مردم دانست و نقطه پیشرفت اداره پست را در قالب تعاون با ادارات دیگر اعلام کرد و بر روند اصلاح سازی شبکه های اطلاع رسانی در خصوص معرفی خدمات پست تأکید کرد.
وی در ادامه از نقش اداره پست در تحقق اهداف و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت و تصریح کرد: در حوزه اقتصاد مقاومتی وظیفه پست ویژه و مهم است به طوری که با ارائه خدمات نیابتی از ترافیک و بار کاری ادارات، هزینه های جانبی اضافی، اتلاف انرژی و … می کاهد و در راستای توسعه استان در بخش اقتصاد مقاومتی کار می کند.
مرادی همچنین از راهکار ویژه اداره پست در خصوص انتخابات پیش رو خبر داد و یادآور شد: باتوجه به اینکه در پست نامه رسان وجود دارد و خانه به خانه می رود و مردم هم اطمینان کافی به آنان و مجموعه پست دارند لذا این اداره پتانسیل این را دارد که وسیله تبلیغ نامزدهای انتخابات و اطلاع رسانی به مردم باشد.  
به گفته وی افرادی که کاندید می شوند می توانند تبلیغات خود را به جای هزینه کردن های اضافی در اختیار پست قرار دهند و در این زمینه هم اطمینان داده می شود که پست می تواند وسیله و مبلغی خوبی باشد و بدانند که این کار عامل رعایت نظافت شهر و حقوق شهروندی است.
مرادی از ارائه خدمات منزل به منزل تبلیغات تحت قرارداد منعقد شده با نامزدهای انتخاباتی خبر داد و این شیوه نوین را امتیازی ویژه و منحصر به فرد برای کاندیداها خواند و برند پست را امین بودن نزد مردم دانست و بر تأثیرگذاری این شیوه تبلیغی تأکید کرد.  

شناسهٔ خبر: ۳۹۲۰۴۴۳ – چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ – ۰۸:۳۶

شناسه خبر : 12129

این خبر رو هم ببینید

نقدی بر عملکرد و سخنان دستیار رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت

کردپرس- اخیرا فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی نشستی را با معاونین اول و پارلمانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =