خانه / اجتماعی / پلمپ کشتارگاه طیور در سقز  

پلمپ کشتارگاه طیور در سقز  

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سقز گفت: بر اساس گزارش مسئول فنی بهداشتی مبنی بر کشتار مرغ زنده به صورت کاملاً غیربهداشتی در کشتارگاه طیور شهرستان سقز، با دستور قضایی این واحد پلمپ شد.
 

فرخ رحیم‌زاده با اشاره به اهمیت نظارت بهداشتی دامپزشکی در کشتارگاه‌های دام و طیور اظهار کرد: به منظور تامین بهداشت عمومی و در اجرای وظایف و مسئولیت‌های قانونی اقدام به پلمپ کشتارگاه  طیور در شهرستان سقز شد.
وی گفت: به این واحد کشتارگاه درباره مشکلات بهداشتی بارها تذکراتی داده شده بود و هر بار مسئول این واحد قول بر رفع مشکلات می‌داد که متاسفانه عمل نکرد و این شبکه هم براساس مسئولیت‌های قانونی در راستای تامین سلامت مردم اقدام به پلمپ این کشتارگاه طیور کرد.
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سقز تصریح کرد: پس از ارجاع پرونده به مراجع قضایی و ارایه مستندات مربوطه مبنی بر تخلف بهداشتی، در نهایت این کشتارگاه با دستور مقام قضایی پلمپ و از ادامه فعالیت آن جلوگیری شد.
وی از مردم خواست فرآورده‌های گوشتی مورد نیاز خود را که ممهور به مهر دامپزشکی هستند تهیه کنند و در صورت مشاهده گوشت و فرآورده‌های خام دامی مشکوک، مراتب را از طریق شماره تلفن ۳۲۲۲۶۰۵ و یا نمابر ۳۲۲۴۰۶۸ به اداره‌ دامپزشکی شهرستان سقز اطلاع دهند.

شناسه خبر : 9709

این خبر رو هم ببینید

رهبر انقلاب: نباید بگذاریم اختلاف در کشور رخ دهد/ در ایران شیعه و سنی در کنار هم قرن‌هازندگی کردند و می‌کنند

رهبر معظم انقلاب با تحسین گرایش مردمی و محسوس دولت، تقویت و تکمیل این حرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − سه =