خانه / سیاسی / پوتین: کاهش قیمت نفت زدوبند عربستان و آمریکا علیه روسیه است/تا آخر عمر در کرملین نمی‌مانم  

پوتین: کاهش قیمت نفت زدوبند عربستان و آمریکا علیه روسیه است/تا آخر عمر در کرملین نمی‌مانم  

رئیس جمهور روسیه با بیان اینکه هدف از کاهش قیمت‌های جهانی نفت، ورشکسته کردن اقتصاد روسیه است گفت که کاهش قیمت جهانی ناشی از زد و بند آمریکا و عربستان سعودی است.
 

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز یکشنبه در گفت‌وگویی با خبرگزاری ایتارتاس با اشاره به اینکه کشورش دیگر مانند گذشته در مقابل اقدامات غرب سکوت نخواهد کرد تصریح کرد که روسیه در اوکراین منافعی دارد و این حق روسیه است که از منافع خود و مردمی که در آنجا هدف حملات تروریست‌ها قرار گرفته‌اند، دفاع کنیم.
رئیس جمهوری روسیه با تاکید بر اینکه روسیه خود را موظف به حمایت از اهالی شرق اوکراین می‌داند تصریح کرد که مردم این مناطق خودشان را بخشی از روسیه بزرگ می‌دانند.
پوتین با اشاره به اینکه روسیه از کاهش قیمت نفت یک توطئه است تصریح کرد که مسکو به دنبال اجرای برنامه های خودش است.کاهش قیمت جهانی نفت یک توطئه میان تولید کنندگان سنتی نفت به طور ویژه عربستان و آمریکاست که هدفش ورشکستگی اقتصاد روسیه است.
وی با بیان اینکه روسیه منزوی نمی‌شود تاکید کرد که کسی نمی‌تواند به دور رویه دیوار اهنی بکشد.
همچنین پوتین در بخش دیگری از گفت‌وگوی طولانی خود که در آن به ۱۰۰ سوالی خبرگزاری ایتارتاس پاسخ داده تاکید کرد که قصد ندارد تا پایان عمر رئیس جمهور روسیه باشد.
 

شناسه خبر : 17043

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =