خانه / مشاهیر / پژوهشگر کُرد به عنوان دانشمند برجسته جهان اسلام معرفی شد

پژوهشگر کُرد به عنوان دانشمند برجسته جهان اسلام معرفی شد

پژوهشگر برجسته کرمانشاهی به عنوان یکی از دانشمند برجسته علوم پزشکی و رشته های وابسته جهان اسلام معرفی شد.

پژوهشگر برجسته کرمانشاهی به عنوان یکی از دانشمند برجسته علوم پزشکی و رشته های وابسته جهان اسلام معرفی شد.
با اعلام انتخاب ۲۰ دانشمند برجسته علوم پزشکی در ISC دکتر منصور رضایی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، با کسب رتبه ۱۹ به عنوان یکی از دانشمندان برجسته ISC در علوم پزشکی و رشته های وابسته معرفی شده است.
 
بر اساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) ، انتخاب دانشمندان برجسته براساس انتشارات آنان و مبتنی بر نشریات معتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در ISC ثبت و نمایه سازی می شود صورت گرفته است.
 
دکتر منصور رضایی متولد ۱۳۳۹ در شهرستان جوانرود استادیار گروه آمار زیستی و اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه علاوه بر آن تاکنون هفت بار به عنوان پژوهشگر نمونه دانشگاه علوم پزشکی نیز معرفی شده است.
 
وی که در سال ۱۳۸۳ در رشته دکترای تخصصی آمار زیستی از دانشگاه تربیت مدرس تهران فارغ التحصیل شده و فعالیت خود را در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از سال ۱۳۶۹ و در گروه پزشکی اجتماعی دانشکده پزشکی آغاز نموده است، تاکنون تعداد ۱۳۰ مقاله فارسی و ۵۰ مقاله انگلیسی زبان را در نشریات معتبر به چاپ رسانیده و تعداد ۱۰۰ مقاله فارسی و ۶۰ مقاله انگلیسی او در کنگره های مختلف ارائه گردیده است.
 
تعداد مقالات ISI دکتر رضایی ۲۵ مورد، ارجاعات به مقالات وی در سال ۲۰۱۲،بیش از ۶۱ مورد و شاخص H- index مقالات در سال ۲۰۱۲، ۸ بوده و سه عنوان کتاب را با نام های کلیات روش تحقیق در علوم پزشکی، مقاله نویسی در علوم پزشکی و کاربرد روش های آماری با SPSS مقدماتی را به ترتیب در سال های ۱۳۸۳، ۱۳۹۰ و ۱۳۹۰ تالیف نموده است.
 
منصور رضایی دانش آموخته کارشناسی ریاضی و کارشناسی ارشد به ترتیب در دانشگاه های فردوسی مشهد و علوم پزشکی تهران بوده و به عنوان نفر اول پذیرش دکترای تخصصی وارد دانشگاه تربیت مدرس شده است، تعداد ۳۲۰ پایان نامه را راهنمایی و تعداد ۳۴۰ طرح پژوهشی ارائه نموده است.
 
گفتنی است پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) همان پایگاه استنادی علوم جدید و تکنولوژی است که همانند ISI دارای مقالات دانشمندان است و در ایران نیز چنین پایگاهی تاسیس شده است وهم اکنون به فعالیت می پردازدمنبع: خبرگزاری زریان

شناسه خبر : 20017

این خبر رو هم ببینید

کردهای صاحب منصب در حکومت قاجاریه/ عمر فاروقی

پس از انقراض زندیه و کشیدن ارکان حکومتی بطرف خراسان و بخصوص مشهد مقدس حکام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 2 =