خانه / سیاسی / پیگیری مذاکرات برای نگارش متن نهایی/ ۹ ساعت مذاکره معاونان ایران و اتحادیه اروپا

پیگیری مذاکرات برای نگارش متن نهایی/ ۹ ساعت مذاکره معاونان ایران و اتحادیه اروپا

نگارش توافق جامع امروز ابتدا توسط کارشناسان در ساعت ۹ صبح به نیویورک، ۱۷ به وقت تهران و سپس در نشست معاونان از ساعت ۱۰ و ۳۰ به وقت نیویورک، ۱۸ و ۳۰ به وقت تهران، پی گرفته می شود

زمان انتشار خبر: جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ – ۱۰:۵۲
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سید عباس عراقچی و مجید تخت روانچی در دو دور مذاکره که هشت ساعت به طول انجامید، نگارش متن توافق جامع را با هلگا اشمید ادامه دادند.
 
دور نخست مذاکره معاونان وزیر امور خارجه و معاون هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا پنج ساعت و دور دوم که با وقفه ای چهارساعته برگزار شد، سه ساعت طول کشید.
 
نگارش توافق جامع امروز ابتدا توسط کارشناسان در ساعت  9 صبح به نیویورک – ۱۷ به وقت تهران -و سپس در نشست معاونان از ساعت ۱۰ و ۳۰ به وقت نیویورک – ۱۸ و ۳۰ به  وقت تهران – پی گرفته خواهد شد.
 
نگارش متن توافق جامع از روز چهارشنبه دوم اردیبهشت در وین با مذاکرات ایران و اروپا به سرپرستی عراقچی ر اشمید آغاز شد.
 
به گزارش ایرنا نخستین موضوع که در این متن نوشته می شود چگونگی برچیدن تحریم هاست که عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده ایران آن را + پیچیده خوانده است. 
نگارش متن در نیویورک از جایی آغاز می شود که در وین پایان یافته بود.

شناسه خبر : 15859

این خبر رو هم ببینید

رهبر معظم انقلاب: جمهوری اسلامی مهمترین ابتکار حضرت امام(ره) بود/ به برخی کسانی که صلاحیتشان احراز نشد جفا شد؛ دستگاه های مسئول جبران کنند/ نابسمانی را با انتخاب درست باید جبران کرد نه با عدم شرکت در انتخابات

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) که هم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =