خانه / سیاسی / پیگیری مطالبات بحق مردم با به‌کارگیری افراد اصلح در پست‌های مدیریتی  

پیگیری مطالبات بحق مردم با به‌کارگیری افراد اصلح در پست‌های مدیریتی  

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: برای تحقق کامل مطالبات بحق مردم از افراد اصلح و دارای شرایط مناسب در پست‌های مدیریتی استفاده کنیم.
 

  
علیرضا آشناگر در دیدار با اعضای ستاد دکتر روحانی در استان کردستان اظهار داشت: باید با تشریک مساعی و همفکری و تجمیع نظرات و تفکرات بتوانیم در مسیر توسعه همه جانبه و متوازن استان گام برداریم و همه باید برای تحقق اهداف توسعه در کردستان کمک کنیم.
وی افزود: همه ما معتقد به گفتمان اعتدال هستیم که در این راستا همه حتی گفتمان اصلاح‌طلبی و برخی گفتمان اصولگرایی که به گفتمان اعتدال و میانه‌روی اعتماد کرده و به آن رای داده‌اند باید برای تحقق گفتمان اعتدال دولت تدبیر و امید تلاش کنیم.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان تصریح کرد: گفتمان اعتدال دولت امید و تدبیر دارای ویژگی‌های منحصر بفردی است و در واقع پیروزی گفتمان اعتدال در مقابله با رویه‌های تفریط و افراط‌گرایی در جامعه صورت گرفت.
وی با تاکید بر اینکه در انتخاب مدیران نباید دقت را فدای سرعت کرد، اظهار داشت: ما در پی تحقق کامل مطالبات بحق مردم در قالب برنامه‌های توسعه‌مدار دولت امید و تدبیر هستیم و در این راستا باید از افراد اصلح و دارای شرایط مناسب برای تصاحب پست‌های مدیریتی استفاده کنیم.
آشناگر با تاکید بر اینکه که نباید همانند گذشته مجددا مرتکب خطا و اشتباه در انتخاب مدیران فاقد شرایط برای مدیریت استان شد، تصریح کرد: ما می‌خواهیم نیروهای انسانی که نماینده واقعی و کارآمد برای دولت امید و تدبیر بوده و برای تحقق برنامه‌ها و اهداف مردم و دولت در جامعه تلاش نموده‌اند در پست‌های مدیریتی بکارگیری شوند.
وی در ادامه بر لزوم استفاده از افراد صاحب‌نظر و آگاه برای تحقق اهداف توسعه دراستان تاکید کرد و گفت: باید با تلاش، دقت و برنامه‌ریزی در مسیر سیاست‌های دولت اعتدال و امید و تدبیر برای تحقق اهداف توسعه استان گام برداریم.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان خواستار تقویت روحیه نقد در جامعه شد و ابراز داشت: همه نیازمند همفکری هستیم و باید با پذیرش نقد منصفانه در همه عرصه‌ها تلاش خود را برای توسعه همه جانبه مضاعف کنیم.
آشناگر در پایان تصریح کرد: مشارکت گروه‌های مختلف در توسعه موجب تقویت نهاد قدرت در جامعه شده و روند توسعه کشور را تسریع می‌شود.
 
 

شناسه خبر : 19503

این خبر رو هم ببینید

جشنواره فیلم کُردی «مسکو» با فیلمی از مبازره زنان کُرد علیه داعش آغاز می شود

نخستین دوره جشنواره فیلم کُردی «مسکو» با اکران فیلم‌ سینمایی «دختران خورشید» به کارگردانی «اِوا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + سیزده =