پیگیری مطالبات بحق مردم با به‌کارگیری افراد اصلح در پست‌های مدیریتی  

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: برای تحقق کامل مطالبات بحق مردم از افراد اصلح و دارای شرایط مناسب در پست‌های مدیریتی استفاده کنیم.
 

  
علیرضا آشناگر در دیدار با اعضای ستاد دکتر روحانی در استان کردستان اظهار داشت: باید با تشریک مساعی و همفکری و تجمیع نظرات و تفکرات بتوانیم در مسیر توسعه همه جانبه و متوازن استان گام برداریم و همه باید برای تحقق اهداف توسعه در کردستان کمک کنیم.
وی افزود: همه ما معتقد به گفتمان اعتدال هستیم که در این راستا همه حتی گفتمان اصلاح‌طلبی و برخی گفتمان اصولگرایی که به گفتمان اعتدال و میانه‌روی اعتماد کرده و به آن رای داده‌اند باید برای تحقق گفتمان اعتدال دولت تدبیر و امید تلاش کنیم.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان تصریح کرد: گفتمان اعتدال دولت امید و تدبیر دارای ویژگی‌های منحصر بفردی است و در واقع پیروزی گفتمان اعتدال در مقابله با رویه‌های تفریط و افراط‌گرایی در جامعه صورت گرفت.
وی با تاکید بر اینکه در انتخاب مدیران نباید دقت را فدای سرعت کرد، اظهار داشت: ما در پی تحقق کامل مطالبات بحق مردم در قالب برنامه‌های توسعه‌مدار دولت امید و تدبیر هستیم و در این راستا باید از افراد اصلح و دارای شرایط مناسب برای تصاحب پست‌های مدیریتی استفاده کنیم.
آشناگر با تاکید بر اینکه که نباید همانند گذشته مجددا مرتکب خطا و اشتباه در انتخاب مدیران فاقد شرایط برای مدیریت استان شد، تصریح کرد: ما می‌خواهیم نیروهای انسانی که نماینده واقعی و کارآمد برای دولت امید و تدبیر بوده و برای تحقق برنامه‌ها و اهداف مردم و دولت در جامعه تلاش نموده‌اند در پست‌های مدیریتی بکارگیری شوند.
وی در ادامه بر لزوم استفاده از افراد صاحب‌نظر و آگاه برای تحقق اهداف توسعه دراستان تاکید کرد و گفت: باید با تلاش، دقت و برنامه‌ریزی در مسیر سیاست‌های دولت اعتدال و امید و تدبیر برای تحقق اهداف توسعه استان گام برداریم.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان خواستار تقویت روحیه نقد در جامعه شد و ابراز داشت: همه نیازمند همفکری هستیم و باید با پذیرش نقد منصفانه در همه عرصه‌ها تلاش خود را برای توسعه همه جانبه مضاعف کنیم.
آشناگر در پایان تصریح کرد: مشارکت گروه‌های مختلف در توسعه موجب تقویت نهاد قدرت در جامعه شده و روند توسعه کشور را تسریع می‌شود.
 
 

این خبر رو هم ببینید

سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در سانحه بالگرد به شهادت رسید.

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *