«کتاب راهنمای کودکان» داعش/ «آمادگی نسل آینده برای عملیات

«میل آنلاین» نوشت، در آینده نزدیک، تلاش ها برای تربیت نسل جنگجویان افزایش فراوان خواهد داشت. در کتاب راهنمای داعش آمده است مادران، وب سایت های جهادی را به کودکان نشان دهند. «نسل آینده فرزندان بغدادی و بن لادن، برای عملیات جهادی آماده اند.»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، پایگاه اینترنتی روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» در شماره امروز خود (جمعه، 2 ژانویه 2015، 12 دی 1393) نوشت، گزارش های «میل آنلاین» نشان می دهد، داعش با انتشار راهنماهای آنلاین برای مادران، به آنها می آموزد:«چگونه کودکان خود را جهادی تربیت کنند»(!)
«موسسه پژوهش های رسانه ای خاورمیانه» (ممری) در بررسی وب سایت های جهادی، به وجود این راهنما که با نام «نقش خواهران در جهاد» منتشر شده است، پی برد. هرچند منبع این کتاب راهنما، مشخص نیست، اما ممری معتقد است داعش یا طرفدارانش این کتاب را نوشته اند.
در این راهنما آمده است، مادران وب سایت های جهادی را به کودکان نشان دهند، زمان خواب داستان های جهادی برای آنها تعریف و آنها را به ورزش هایی مثل «دارت» تشویق کنند که هدف گیری آنها تقویت شود.
در این راهنما آمده است، بیشترین کمکی که زنان می توانند به داعش ارائه کنند، این است که فرزندان خود را با ارزش های این گروه شبه نظامی تربیت کنند.
راهنما تاکید بسیار دارد که مادران، تربیت جهادی کودکان را پیش از 7 سالگی آغاز کنند؛ چرا که ممکن است پس از این دوره، فرصت از دست برود (!)
در این کتاب از مادران خواسته شده است، تاثیر بلندمدت چیزهایی را که گوش های کودکان در نخستین سال های عمر خود می شنوند و می بینند، دست کم نگیرند.
استیون استالینسکی، مدیر اجرایی ممری، گفت: انتظار می رود در سال 2015، تلاش ها برای آموزش به نسل آینده جنگجویان، افزایش چشمگیری داشته باشد.
وی گفت: «اهمیتی ندارد که در آینده نزدیک در عراق و سوریه، چه اتفاقی رخ دهد؛ نسل آینده فرزندان بغدادی (سرکرده داعش) و نوه های بن لادن (سرکرده سابق القاعده)، شستشوی مغزی شده اند و از غرب متنفرند و برای عملیات جهادی اشتیاق فراوان خواهند داشت

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *