کتاب عشق مورچه ها نوشته جوان سقزی به بازار آمد

این کتاب حاصل تلاش چندین ساله من است که در آن سعی کرده ام از موضوعات اجتماعی و به روز برای شعرهایم دست مایه بسازم.

کتاب عشق مورچه ها مجموعه شعر زکریا دانشمندی است که این هنرمند جوان برای اولین بار اقدام به چاپ مجموعه شعرهایش در انتشاری گوتار کرده است .
نویسنده اثر در گفتگو با سقزآوا اظهار داشت : این کتاب حاصل تلاش چندین ساله من است که در آن سعی کرده ام از موضوعات اجتماعی و به روز برای شعرهایم دست مایه بسازم.
زکریا دانشمندی افزود : من فکر می کنم در دنیای شعر امروزی کمتر به موضوعاتی همچون اعتیاد ، بیکاری پرداخته شده است و این ایجاد انگیزه ای برای من بود تا در این باب نیز شعری بسرایم و در بخشی دیگر بیماری دیابت که روز به روز بیشتر می شود مرا برآن داشت تا شعری نیز در خصوص دیابت بنویسم .
وی در ادمه گفت : توجه مسئولین به هنرمندان و نویسندگان می تواند بسیار تاثیر گذار باشد و باعث تولید آثاری فاخر و ارزشمند می شود ،یکی از دغدغه های مهم نویسندگان چاپ اثرشان است .
ایشان در پایان ضمن تشکر از تمام کسانیکه به نحوی در تولید این اثر او را حمایت کرده اند بیان کرد : کتاب دیگری نیز در دست چاپ دارم که امیدوارم در سال جدید بتوانم آن را هم به مرحله چاپ برسانم و همانند یک نویسنده به سهم خودم خدمتی به اجتماع کرده باشم .

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *