خانه / سیاسی / کردستان با وجود نیروهای مسلح قدرتمند از امنیت کاملی برخوردار است    

کردستان با وجود نیروهای مسلح قدرتمند از امنیت کاملی برخوردار است    

استاندار کردستان با اشاره به ناامنی‌هایی که توسط گروهک داعش در کشور همسایه عراق ایجاد شده است، گفت: کردستان با وجود نیروهای مسلح قدرتمند، از امنیت کامل برخوردار است.
خبرگزاری فارس: کردستان با وجود نیروهای مسلح قدرتمند از امنیت کاملی برخوردار است
 
 

به گزارش خبرگزاری فارس از سقز، عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان امشب در یادواره ۱۱۲ شهید ارتش سقز و بانه که به میزبانی سقز برگزار شد، اظهار داشت: استان کردستان برای پاسداری از انقلاب اسلامی ۵ هزار و ۴۰۰ شهید بومی تقدیم کرده است.
 
استاندار کردستان در ادامه اظهار داشت: علاوه بر شهدای بومی استان، در کردستان ۱۸ هزار شهید مهاجر نیز مظلومانه خونشان بر زمین ریخته شده است.
 
وی ایران اسلامی را کشوری قدرتمند در عرصه‌های دیپلماسی، نظامی، فرهنگی و اقتصادی توصیف کرد و بیان داشت: دنیای امروز جهانی است که اگر قوی نباشیم نمی‌توانیم در برابر زیاده‌خواهی قدرت‌هایی که به فکر منافع خود هستند، ایستادگی کنیم.
 
زاهدی با اشاره به ناامنی‌هایی که توسط گروهک داعش در کشور همسایه عراق ایجاد شده است، عنوان کرد: با وجود نیروهای نظامی و انتظامی و به ویژه حضور لشکر ۲۸ پیاده کردستان، استان از امنیت کامل برخوردار است.
 
وی یادآور شد: آرامش، امنیت، عزت و اقتداری که امروز ایران اسلامی به آن دست یافته است و در برابر قدرت‌های جهانی با عزت مذاکره می‌کند، مرهون خون شهیدان است.
 
استاندار کردستان با بیان اینکه لشکر پیاده کردستان ۳ هزار و ۱۴۴ شهید و ۱۲ هزار جانباز و ۴۰۰ آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است، اظهار داشت: یادواره‌های شهدا برای مسئولان روحیه‌بخش است.
 
وی در پایان صحبت‌های خود تصریح کرد: مسئولان باید بدانند که برای حفظ امنیت کشور و نظام مقدس اسلامی ایران چه سرمایه‌های ارزشمندی هزینه شده است.
 
گفتنی است، ارتش شهرستان سقز برای حراست از کیان اسلامی ۶۰۸ شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است که از این تعداد شهید، ۹۸ نفر اهل شهرستان سقز و ۱۴ نفر اهل شهرستان بانه هستند.
 
 

شناسه خبر : 16177

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + دو =