کردستان به مقام نخست جشنواره پارگلایدر کشور رسید

سنندج – تیم استان کردستان موفق شد عنوان نخست بخش تیمی جشنواره کشوری پاراگلایدر را کسب کند.

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از ظهر جمعه جشنواره کشوری پاراگلایدر کشور در شهر مریوان به پایان رسید و تیم استان کردستان موفق شد عنوان نخست این جشنواره در مجموع تیمی به دست آورد.
جشنواره پاراگلایدر به میزبانی شهر مریوان و با شرکت استان های سراسر کشور طی روزهای 20 تا 22 خرداد ماه در ارتفاعات کوه های اطراف دریاچه زریوار در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.
در این جشنواره 170 خلبان از 18 استان سراسر کشور در ارتفاعات کوه فیله قوس اطراف دریاچه زیبای مریوان به مدت سه روز در دو رشته هدف زنی و دقت به رقابت پرداختند.
جشنواره پاراگلایدر کشور با توجه شرایط اقلیمی و جاذبه های بکر برای دومین بار است که در شهرستان مریوان برگزار می شود و به گفته مسئولان امسال میزان حضور در این جشنواره نسبت به دوره اول افزایش پیدا کرده بود.
در پایان این جشنواره استان کردستان بر سکوی اول تیمی قرار گرفت و استان های تهران و گلستان به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.
در بخش انفرادی هوشیار رسولی و شاهین ابراهیمی از کردستان مقام های اول و دوم را به خود اختصاص دادند و محمد رضا پاک بازان مطلق عنوان سوم را بدست آورد.
در بخش بانوان مهرناز زرافشان، وحیده اعلایی و فاطمه نوری از تهران به ترتیب مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.
جشنواره پاراگلایدر کشور به همت اداره کل ورزش و جوانان و هیات انجمن های ورزشی استان و شهرستان و حمایت مالی شهرداری مریوان برگزار شد.

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *