کردستان رکورد دار شعبات شهاب ملی در کشور  

مدیر اداره امور شعب بانک ملی کردستان گفت: این استان با دارا بودن پنج شعبه شهاب ملی رکورد دار خدمات بانکداری الکترونیکی در کشور است.
 

حاجی عباسی در مراسم بهره‌برداری از پنجمین شعبه شهاب ملی استان کردستان در قروه اظهار داشت: افزایش سرعت، امنیت دریافت و انتقال وجه، کاهش هزینه عملیات بانکی، و افزایش ساعات ارائه خدمات به صورت شبانه‌روزی و در فضایی کاملاً مجهز با استفاده از تجهیزات الکترونیک مانند دستگاه‌های خودپرداز، خود دریافت و کیوسک بانک از اهداف اجرای این طرح است.
وی تصریح کرد: با راه‌اندازی این واحد مشتریان می‌توانند بدون محدودیت زمانی و در تمامی ساعات شبانه‌روز از خدمات متنوع بانکی بهره‌مند شوند.
عباسی خاطرنشان کرد: بانک ملی اکنون در هشتاد و پنجمین سال ارائه خدمت به مردم ایران اسلامی قرار دارد و در طول این سال‌ها توانسته به خوبی اعتماد مردم را جلب کند.
وی خدمات بانکداری نوین را خواسته اصلی مردم برشمرد و گفت: 50 شعبه بانک ملی در کردستان متصل به خدمات الکترونیکی هستند و خدمات بهتر و سریع‌تری به مردم ارائه می‌شود و در حال حاضر 101 دستگاه خودپرداز بانک ملی در سطح استان به شهروندان کردستانی خدمات ارائه می‌دهند.
این مسئول اظهار داشت: تعداد دستگاه‌های کارت خوان بانک ملی در استان 6 هزار و 244 دستگاه است.
وی اظهارداشت: بانک ملی به عنوان خدمت‌گذار مردم و بازوان دولت‌های مختلف با تمام توان و نیرو تلاش خود را برای خدمت مطلوب به کار بسته است.
رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان کردستان اظهار داشت: بیست و هفتم اسفندماه سال 91 نختسین واحد تمام الکترونیک شهاب ملی در سنندج افتتاح شد که امروز تعداد این شعبات در استان به 5 شعبه رسیده است.
وی ادامه داد: استان کردستان یکی از آخرین استان‌ها در آغاز طرح شهاب ملی بود که امروز با افتتاح پنجمین شعبه توانست از دیگر استان‌ها پیشی بگیرد.
عباسی با بیان اینکه گسترش و توسعه خدمات الکترونیک در اولویت فعالیت‌های کاری بانک ملی است، افزود: تلاش می‌شود در نیمه دوم سال آینده، تمامی شهرستان‌های استان از شعبه شهاب ملی بهره‌مند شوند.
مدیر امور شعب بانک ملی کردستان ادامه داد: در سال‌های پس از انقلاب اسلامی ایران، خدمات بسیاری در حوزه بانکداری انجام گرفته که با توجه به توسعه روزافزون خدمات الکترونیکی و اینترنتی این خدمات کافی نبوده و باید بیش از این در این حوزه فعالیت کرد.
عباسی یادآور شد: در بسیاری از شعبات بانک‌ها در حال حاضر خدمات به صورت سنتی انجام می‌شود و این مستلزم توسعه خدمات الکترونیک و نهادینه‌شدن این فرهنگ در جامعه است.
وی با بیان اینکه استفاده از شعب شهاب ملی باید به عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود، بیان کرد: استفاده از خدمات الکترونیک سرلوحه فعالیت تمامی بانک‌ها است و باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.
عباسی در ادامه با بیان اینکه جبهه دفاع ملت ایران در برابر استکبار جهانی از خاکریزهای جنگ سخت، به خاکریزهای مقابله اقتصادی تغییر یافته است، تصریح کرد: امروز در عرصه اقتصادی جذب منابع و پرداخت تسهیلات اشتغال، ازدواج و کارآفرینی به جوانان از راهبردهای ارزنده بانکی در برابر تهدیدات اقتصادی دشمنان است.
به گفته این مسئول، تمامی دستگاه‌های ارائه‌دهنده خدمات بانکداری الکترونیکی در شعبات بانک ملی کردستان، توسط متخصصان داخلی کشورمان طراحی و ساخته شده است و این نشان از حرکت پرشتاب ایران اسلامی در مسیر توسعه سیستم‌های تمام الکترونیک است.
گفتنی است در حال حاضر 5 شعبه تمام الکترونیک در شهرهای سنندج، سقز، مریوان و قروه خدمات بانکی را به صورت الکترونیکی به شهروندان کردستانی ارائه می‌دهند.

این خبر رو هم ببینید

استاندار آذربایجان‌غربی: تعدد دستگاه‌های تصمیم گیر در مرزها مانعی برای توسعه است

استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر ضرورت توسعه پایانه‌های مرزی و مدیرت واحد در مرزهای استان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *