خانه / ورزشی / کسب نشان برنز بانوی کاراته‌کای کردستانی در مسابقات قهرمانی جهان  

کسب نشان برنز بانوی کاراته‌کای کردستانی در مسابقات قهرمانی جهان  

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان از کسب نشان برنز بانوی کاراته‌کای کردستانی در مسابقات کاراته سبک گوجوریو گوجوکای قهرمانی جهان در بمبئی هندوستان خبر داد.
 

محمود ضیاءپور اظهار کرد: تیم منتخب سبک گوجوریو گوجوکای کاراته ایران در ششمین دوره مسابقات جهانی که به میزبانی بمبئی (بومبای) هندوستان برگزار شد، موفق به کسب ۱۷ نشان طلا، ۲۰ نشان نقره و ۱۶ نشان برنز شد.
وی گفت: در این رقابت‌ها که به مدت ۵ روز برگزار شد، بیش از ۱۰۰۰ کاراته‌کا از ۳۲ کشور در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در دو بخش بانوان و آقایان با یکدیگر به رقابت پرداختند.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان تصریح کرد: در بخش بانوان این مسابقات شیا کاظمی بانوی کاراته‌کای مستعد و خوش‌آتیه استان کردستان در بخش کومیته بزرگسالان، وزن ۶۱- کیلوگرم موفق شد نشان ارزشمند برنز این دوره از مسابقات را کسب کند.
 
وی گفت: شیا کاظمی در چندین دوره مسابقات قهرمانی کشور و همچنین مسابقات بین‌المللی سبکی کاراته موفق به کسب عناوین متعدد قهرمانی شده است و مدال‌های ارزشمندی را برای کاراته استان کردستان به ارمغان آورده است.
ضیاءپور افزود: در مسابقات جهانی سبک گوجوریو گوجوکای در هندوستان، کاروان پر افتخار اعزامی از ایران، در بخش بانوان به ۲۳ نشان و در بخش آقایان به ۲۹ نشان رنگارنگ این دوره از مسابقات دست یافتند.

شناسه خبر : 11251

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 4 =