خانه / اجتماعی / کشف زمين خواري ۷ ميلياردي در کردستان  

کشف زمين خواري ۷ ميلياردي در کردستان  

ماموران پليس آگاهي انتظامي کردستان، موفق به کشف يک فقره زمين خواري به ارزش ۷ميليارد و ۳۰۰ ميليون ريال شدند.
 

 
 
به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ “علي احمدي تبار” رييس پليس آگاهي انتظامي استان کردستان در تشريح اين خبر بيان داشت: در پي ارجاع يک فقره پرونده از اداره کل راه و شهرسازي کردستان به پليس آگاهي در خصوص تصرف عدواني مساحت قابل توجهي از اراضي ملي توسط دو مرد به هويت معلوم، پيگيري پرونده به ماموران اداره مبارزه با جرايم اقتصادي اين پليس محول شد.
سرهنگ “احمدي تبار” افزود: در بررسي اوراق پرونده مشخص شد متهمان ۹ هزار و ۱۵۹ متر از اراضي ملي واقع در حومه شهر سنندج را بصورت غيرقانوني به تصرف در آورده اند، که در اين رابطه با هماهنگي مقام قضايي موضوع به کارشناسان مربوطه ارجاع و با تطبيق نقشه هاي مرجع اتهام متهمان مبني بر زمين خواري به اثبات رسيد.
احمدي تبار در خاتمه ضمن اشاره به اين مطلب که ارزش زمين هاي مذکور بيش از ۷ ميليارد و ۳۰۰ ميليون ريال برآورد شده است، خاطر نشان کرد: متهمان در تحقيقات انجام شده به بزه انتسابي اعتراف و پس از تکميل پرونده از سوي مقام قضايي براي آنها قرار قانوني صادر شد.

شناسه خبر : 9569

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − نه =