خانه / اجتماعی / کشف ۱۱ دستگاه خودروی سواری پژو از سارقان در سقز  

کشف ۱۱ دستگاه خودروی سواری پژو از سارقان در سقز  

فرمانده انتظامی شهرستان سقز گفت: در هفته گذشته ۱۱ دستگاه خودرو سواری پژو و پژو پارس سرقتی در شهرستان سقز کشف شده و در این رابطه ۱۰ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.
 

سرهنگ جمال سلمانی اظهار کرد: دی‌ماه امسال کشفیات نیروی انتظامی در شهرستان سقز افزایش چشمگیری داشته است.
وی گفت: ایجاد امنیت پایدار مطالبه بر حق یک شهروند است البته خود شهروندان نیز باید در این باره همکاری های لازم را با نیروهای انتظامی داشته باشند.
فرمانده انتظامی سقز تصریح کرد: روند پاکسازی نقاط آلوده در شهرستان سقز از شهریورماه امسال تا کنون با هدف ارتقای امنیت مردم و با حمایت خود مردم در سطح شهرستان اجرا شده است.
وی با بیان اینکه اجرای این طرح دستاوردهای بسیار خوبی برای شهرستان داشته است، گفت: با اجرای این طرح ده‌ها فقره انواع سرقت کشف و در همین راستا چندین نفر سارق نیز دستگیر شدند.
سلمانی افزود: در هفته گذشته ۱۱ دستگاه خودرو سواری پژو و پژو پارس سرقتی در شهرستان سقز کشف شده و در این رابطه ۱۰ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.
وی با بیان اینکه در همین مدت ۹ فقره سرقت منزل، ۴ فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو و ۵ فقره سرقت از منازل مردم نیز کشف شده است خاطر نشان کرد: در این رابطه ۱۲ نفر هم دستگیر شده‌اند.
فرمانده انتظامی شهرستان سقز گفت: کشفیات هفته گذشته پلیس در سقز با  اجرای طرح مبارزه با سرقت محقق شده که این طرح با تلاش، کوشش و جدیت کارکنان پلیس آگاهی و همکاری منابع و مخبرین محلی اجرایی شده است.
وی افزود: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به منظور جلب رضایت شهروندان همواره در دستور کار پلیس شهرستان قرار دارد.
 

شناسه خبر : 9705

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + نه =