کشورهای غربی حامی تروریستهای سوریه هستند

معاون اسقف کلیسای ارتدوکس انطاکیه از امت اسلامی درخواست کرد تا فریب ادعاها و دروغهایی که برخی رسانه ها در راستای اهداف و منافع کشورهای استعماری انتشار می دهند را نخورند

کشورهای غربی حامی تروریستهای سوریه هستند
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، “مطران لوقا خوری” معاون اسقف کلیسای ارتدوکس انطاکیه و شرق روم در دمشق تأکید کرد: خود مردم سوریه رئیس جمهورشان را تعیین می کنند و هیچ کشوری حق ندارد برای کشور دیگری رئیس جمهور تعیین کند.
خوری که در کنفراسی به مناسب “عید پاک” در شهر” ریو دو ژانیرو ” برزیل شرکت کرده بود گفت: سوریه در برابر استعمار تسلیم نمی شود و بعد از گذشت سه سال از جنگ سوریه نشانه های پیروزی آشکار شده و طرحها و توطئه های دشمن با شکست مواجه شده است.
وی افزود:دشمنان حملات جنایتکارانه ای را بر ضد سوریه به ره انداخته و مزدوران و جنایتکارن و تروریستهایی را برای این منظور به کار گرفته اند و همه تلاش خود را به کار بسته اند تا آثار تمدن و زیباییهای سوریه را محو کنند، شروع به کشتارهای وحشیانه مردم کرده، دیرها و کلیساها و مساجد و دانشگاه ها و مدارس و کارخانه ها را ویران کرده اند و مرتکب سرقت و رسوایی و جنایت می شوند.
وی در پایان خطاب به همه امت اسلام تأکید کرد: فریب ادعاها و دروغهایی که برخی رسانه ها در راستای اهداف و منافع کشورهای استعماری انتشار می دهند را نخورید.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *