کودکی که به تنهایی ۳۲ نفر را کشت!!!

او درباره هویت 32 فردی که به دست وی کشته شده اند گفت: آنها 10 نظامی، 13 غیر نظامی و 13 شبه نظامی بوده اند…

به گزارش فرق و ادیان ، تلویزیون رسمی سوریه در یکی از برنامه‌های خود اعترافات کودکی را پخش کرد که می‌گوید به تنهایی 32 نفر را کشته است.
در این برنامه تلویزیونی کودک 13 ساله ای به نام “شعبان عبدالله حمیده” نشان داده می شود که در حال اعتراف به جنایات تروریست‌ها در سوریه است.
شعبان در اعترافات خود می‌گوید که مادرش را 7 سال پیش از دست داده و پدرش بیکار و از دو سال پیش با زن دیگری ازدواج کرده است. شعبان می‌گوید که دایی وی او را به گروهی به نام “پدر مرا ببخش” وابسته به گردان “احفاد الرسول” ملحق کرده است.
شعبان گفت که در این گردان به او تک تیراندازی را یاد داده اند.
این کودک افزود: دایی وی تپانچه کالیبر 5.5 را در اختیارش قرار داد و با آن اسلحه از ساعت 7 صبح تا 4 عصر به سوی ارتش اسد تیراندازی می‌کرده است.
او درباره هویت 32 فردی که به دست وی کشته شده اند گفت: آنها 10 نظامی، 13 غیر نظامی و 13 شبه نظامی بوده اند.
“زید طلاس” سرهنگ جدا شده از ارتش سوریه که این اظهارات بشدت وی را عصبانی کرده بود در گفت‌وگو با رسانه‌های معاند ضمن مسخره خواندن این اعترافات اظهار داشت: «عملیات تک تیراندازی کار یک کودک 13 ساله نیست زیرا که این کار حرفه ای است و نیاز به آموزش دراز مدت بیش از 6 ماه دارد، همچنین نیاز دارد تا تک تیرانداز پیش از دوره آمورشی اطلاعاتی درباره تیراندازی داشته باشد.”
وی با دروغ خواندن اعترافات این کودک اظهار داشت:« آمادگی روحی برای قتل از طریق تک تیراندازی مهمترین شرطی است که باید در چنین عملیاتی در نظر گرفته شود که کودکی مانند شعبان از توانایی آن عاجز هست.»
سرهنگ طلاس افزود: عملیات تک تیراندازی بوسیله یک کودک 13 ساله که منجر به کشته شدن 32 نفر بشود از لحاظ نظری و عملی امر محالی به نظر می رسد.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *