خانه / ورزشی / کودکی که مسی به دنبال او می گشت،در کردستان عراق پیدا شد+عکس

کودکی که مسی به دنبال او می گشت،در کردستان عراق پیدا شد+عکس

کودک عراقی که عاشق ” لیونیل مسی ” ستاره فوتبال تیم بارسلون اسپانیا است ، شناسایی شد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، شبکه عراقی ” کردستان ۲۴ ” موفق شد کودک عراقی را که عاشق و طرفدار سرسخت ” لیونل مسی ” مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلون اسپانیا بود، پیدا کند.
بدین ترتیب، ستاره تیم بارسلون که از طرفداران خود در سراسر جهان خواسته بود تا کودک عراقی را که اسم وی ” مسی ” بر روی یک نایلون نوشته بود، به آرزوی خود رسید.
شبکه “كردستان ۲۴” مصاحبه ای را با “هومين” کودک عراقی ساکن دهوک در منطقه کردستان عراق، ترتیب داد و درگزارشی اعلام کرد تصویری که از این کودک ِعاشقِ مسی منتشر شده است و نشان دهنده علاقه وافر وی به مسی به علت مهارت های وی نسبت به دیگر بازیگران است ، متعلق به سال ۲۰۱۴ است.
” لیئونل مسی ” ستاره تیم فوتبال بارسلون اسپانیا، از مدت ها پیش به دنبال کودک عراقی است که طبق تصویر منتشر شده از او ، اسم مسی و شماره ۱۰ را روی یک کیسه نایلون با رنگ لباس تیم ملی فوتبال آرژانتین نوشته بود.
مسی در صفحه رسمی خود در ” تویتر ” نوشته بود: “به دنبال این کودک هستیم ، می خواهیم که یک هدیه مخصوص به او بدهیم “.
روزنامه “موندو دپورتیوو” اسپانیا – نزدیک به تیم بارسلون – تصویر این کودک عراقی را که به علت اوضاع نابسامان اقتصادی نتوانسته است پیراهن مسی بازیکن تیم فوتبال بارسلون را خریداری کند، منتشر کرده است.
درهمین ارتباط ، صفحه “@messi10stats” فراخوان گسترده را برای پیدا کردن این کودک عراقی آغاز کرد و فعالان این صفحه ، اعلام کردند نمایندگان این ستاره فوتبال آرژانتینی ، با آن ها برای پیدا کردن این کودک عراقی تماس برقرار کرده اند تا دیداری میان وی و ستاره تیم کاتالونیا که اخیراً و برای بار پنجم جایزه توپ طلا را به عنوان بهترین بازیکن جهان از آنِ خود کرد، ترتیب داده شود.
مسی چهار بار متوالی و درسال های ۲۰۰۹، و۲۰۱۰، و۲۰۱۱، و۲۰۱۲ این جایزه را به دست آورده بود.
به نوشته روزنامه  “موندو دپورتیوو”وی از این عکس که نشان دهنده میزان عشق و علاقه این کودک عراقی به مسی در شرایطی که عراق در شرایط فقر و ویرانی به سر می برد، شگفت زده شده است.
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 10755

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + شانزده =