خانه / ورزشی / کی‌روش: رحمتی، دایی و مجیدی را هم دعوت کنم باز می‌گویید عده‌ای بیرون مانده‌اند/ ذهنیت منفی و دوستی با هیچ بازیکنی ندارم

کی‌روش: رحمتی، دایی و مجیدی را هم دعوت کنم باز می‌گویید عده‌ای بیرون مانده‌اند/ ذهنیت منفی و دوستی با هیچ بازیکنی ندارم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد شرایط بازیکنان تصریح کرد: با در نظر گرفتن شرایط لیگ و با توجه به لیگ‌هایی که بازیکنانمان در آن وجود دارند در شرایط خوبی هستند 

به گزارش خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش پس از تمرین تیم ملی فوتبال ایران در خصوص شرایط ملی‌پوشان اظهار داشت: همه چیز در شرایط مناسبی وجود دارد. با تمرکز بالایی کار می‌کنیم زیرا مطمئن هستیم بازی دشواری پیش رو داریم. کره‌جنوبی ۴ بازیکن در لیگ آلمان و ۳ بازیکن در لیگ انگلیس دارد شرایط بسیار مناسبی داشتند بازی آنها مقابل کاستاریکا و پاراگوئه را دیدیدم.
سرمربی در مورد شرایط بازیکنان تصریح کرد: با در نظر گرفتن شرایط لیگ و با توجه به لیگ‌هایی که بازیکنانمان در آن وجود دارند در شرایط خوبی هستند البته هاشم بیک‌زاده در حال تمرین اختصاصی است. البته یکی از بازیکنان مهم خود یعنی پولادی را در اختیار نداریم. امیدوارم به تفاهم برسیم زیرا به تمام بازیکنانمان احتیاج داریم.
وی در مورد اهمیت این بازی گفت: در تیم ملی هیچ بازی دوستانه نیست و تمامی آنها رسمی هستند.همه بازی‌ها مهم هستند. با بهترین عملکرد سعی خواهیم کرد در این بازی به پیروزی برسیم. با مسئولیت‌ها و منابعی که در اختیار داریم سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. البته شکی نیست کره‌جنوبی در کنار ژاپن از لحاظ مالی و امکانات جز بهترین‌های آسیا هستند ما هم در این زمینه تمام تلاش خود را می‌کنیم.در حال حاضر بازی‌های خلیج فارس را از تلویزیون دنبال می‌کنیم. اگر منابع کافی داشته باشیم یک روز بعد بازی با کره‌جنوبی یک مربی را به آنجا می‌فرستیم. در حال حاضر تمرکز ما روی کره‌جنوبی است زیرا بعد این بازی وقت داریم بسیار دقیق از روی ویدیو و فیلم بازی‌ها عملکرد هم‌گروهی‌هایمان را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
سرمربی تمی ملی فوتبال در مورد بازیکنان دعوت شده و رحمتی خلعتبری و هادی عقیلی تاکید کرد: در گذشته بارها گفته‌ام درهای تیم ملی به روی همه باز است. البته اعتقاد و ایمان دارم که بهترین بازیکنانمان در تیم ملی هستند. در حال حاضر به نظرم بهترین بازیکنان هستند و به بودن آنها احتیاج دارم اگر نظر متفاوتی دارید احترام می‌گذارم. بسیار مهم است که احترام لازم را برای بازیکنان داشته باشیم که به تیم ملی دعوت شدند. این همان داستان قدیمی بود که یک پیرمرد با پسرش از روستایی عبور می‌کردند. اگر حتی بازیکنانی که نام آنها را بردید در کنار علی دایی، فرهاد مجیدی و علی کریمی دعوت کنم باز هم خواهند گفت که بازیکنان خوب بیرون مانده‌اند. اگر ۱۰ بازیکن زیر ۲۰ سال مانند پورعلی گنجی و سردار آزمون را دعوت کنم باز هم داستان دیگری خواهند گفت. در نهایت کاری که ایمان دارم انجام می دهم نمی گویم کاری که انجام می دهم درست است اما کاری که انجام می دهم به آن ایمان دارم.
کی‌روش افزود: نمی‌توانیم یک مطلب را نادیده بگیریم آن هم اینکه من هیچ دوستی با بازیکن ندارم و هیچ ذهنیت منفی هم ندارم بسیار خوشحالم آزمون جهانبخش و غفوری را که جوان هستند در تیمم دارم. سعی می‌کنیم بازی خوبی مقابل کره‌جنوبی انجام دهیم.
وی در مورد پیغام به هواداران گفت: یک پیراهن خاص برای هواداران دارم و آن هم پیراهن شماره ۱۲ است. به همگی آنها احتیاج داریم که در طبقه بالا و پایین حضور داشته باشند. هیچ لزومی ندارد که همگی بر یک مطلب نظر موافق داشته باشیم هیچ وقت هم این اتفاق رخ نمی دهد اما حمایت مهم است پس از جام جهانی این اعتقاد را داشتم که تیم ملی به حمایت استحقاق دارد اما متسافانه یک سری افراد صدمه وارد می کنند و جایگاه تیم ملی را پایین می‌آورند. همه بازیکنان و مربیان سعی خواهیم کرد که باعث غرور هواداران بشویم.

شناسه خبر : 10987

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + یک =